1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto XBOX LIVE GOLD na kompie a na xboxie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RobertTali, Luty 18, 2013.

1. RobertTali

RobertTali Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam jedno pytanie. proszę o mnie nie odsyłać do innych postów tylko krótką odpowiedź- mianowicie dzisiaj za pomocą komputera aktywowałem konto gold które kilka dni temu mi wygasło. gdy sie loguję na konsoli moj profil cały czas pracuje jakbym konta gold nie mial. CZy jest jakis opóźniony czas reakcji, czy konto gold laduje się na xboxie po jakims czasie? moge przez konsole aktywowac ale dlaczego mam robic to dwa razy? prosze o pomoc>>>

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Jak się aktywuje przez stronę to często sa opóźnienia dlatego zalecane jest wpisywanie kodów na Xbox Live Gold z poziomu konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum