1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto XBOX LIVE GOLD - okres próbny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawlis1427, Lipiec 19, 2012.

1. dawlis1427

dawlis1427 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    Witam niedawno zarejestrowałem się w usłudze XBOX LIVE. Po rejestracji wyskoczyło mi czy chce wypróbować darmowe miesięczne konto GOLD, ale jak ja to chyba zrozumiałem to trzeba by było po tym miesiącu zapłacić wiec nacisnełem nie, ale ostatni czytałem że chyba ni nie trzeba jednak płacić. No i moje pytanie.
    JAK WŁĄCZYĆ TERAZ TE KONTO GOLD NA OKRES PRÓBNY I CZY PÓŹNIEJ NIE TRZEBA BĘDZIE CZEGO ZAPŁACIĆ?
    PS: Podałem te wszystkie dany z karty kredytowej itp. Konto XBOX LIVE mam od ok. 2 tygodni.

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Musisz założyć nowe konto, aby skorzystać z okresu próbnego.

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Dodatkowo jak nie chcesz płacić odznacz opcję automatycznego odnawiania golda co miesiąc.

Wczytywanie...

Poleć forum