1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox Live GOLD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ciakoko, Styczeń 22, 2015.

1. ciakoko

ciakoko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam pytanie.
    Mam Xbox One, na konsoli kilka kont użytkowników. Chcę kupić Xbox live Gold na 12 miesięcy i moje pytanie jest następujące: Czy w momencie wpisania kodu na konsoli wszyscy użytkownicy kont dostaną Gold czy tylko moja konsola? Chodzi o to, że na 2 kontach logują się także inni użytkownicy na innych konsolach a nie chcę aby z niego korzystali.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Gold jest przypisany do konta, nie będą mogli z niego korzystac

4. ciakoko

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Problem w tym, że aby zagrać np. w GTA V muszę się zalogować na swoje konto i do konta do którego jest przypisana gra. Inaczej wywala błąd z informacją, czy gra jest napędzie lub aby ją zakupić przez Store. Jak kupię Golda takiego problemu nie będzie?

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    W Xbox one gold jest na wszystkich kontach .... W przypadku jeżeli masz konto ty i np twój brat kupujecie jednego golda a macie go oboje . Nie wiem co jak to będzie z tym typem co masz gta od niego ale chyba też będzie miał.nic to nie zmienia chyba że Cię dręczy fakt że on bd miał dzięki tobie

Wysłane z mojego HTC One max

6. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    310
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Jak musi być zalogowany profil. GTA to znaczy że nie ma ustawionego xbox home. Czyli wg mnie jak będziesz grał ze swojego konta a tamto będzie zalogowane w tle będzie gold na Twoim tylko. Zresztą w czasie jak Ty jesteś zalogowany na tym gta to nikt inny się tam nie loguje. A kolega wyżej się machnął gdyż to przypisanie golda do konta to tylko na xbox360.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

7. ciakoko

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To jeśli ja ustawię XBOX Home na tym profilu to wtedy tamta osoba nie będzie mogła grać i się zalogować?

Wczytywanie...

Poleć forum