1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto xbox live gold

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez wolus10, Kwiecień 2, 2015.

1. wolus10

wolus10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    z racji, iż w kwietniu pojawiły się fajne gry w GwG postanowiłem zaopatrzyć się w konto Gold.
    Na allegro są owe konta po 10-15zł/miesiąc. I tutaj rodzą się pytania:
    1. Czy kupując taki kod (a raczej nick i hasło do profilu z goldem) nie narażam się na bana i czy w ogóle będzie opcja pobrania gier ?
    2. Czy pobrane gry będą już "moje" ?
    3. Miesięczna subskrypcja obowiązuje od 1 do 31 kwietnia, czy miesiąc od daty zakupu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie kupuj kont... Tylko kup sobie normalnego golda (kod ze zdrapki skan) 1msc 30zł 3msc 50zł

4. wolus10

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a dlaczego ? konta nie działają, czy jak ?

5. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Nie słuchaj bredni @Seth@Seth'a. Nie wiem co gość ma do kont, twierdzi chyba, że jak konto to kradnione, będzie banowane i tak dalej. Ja osobiście kupiłem ostatnio sobie konto za kwotę... 8 złotych, na którym było aktywowane konto GOLD. No i co? Pobrałem profil, a korzystam ze swojego głównego. Jeśli chodzi o XO mam golda i tu i tu. Przysłużyło mi do Raymana Legends, którego przeszedłem już praktycznie całego. Robiłem tak również w X360 w grach golda. Gry na zawsze stają się twoje, możesz grać na swoim koncie.

Tracenie 30 złotych na oryginalny kod od MS jest dobre dla osób, które kasy mają w brud. Takie konto ma taką samą funkcję, a jest tańsze ponad 3 razy. Czyli wychodzi na to, że kupisz 3 konta w cenie 1 kodu.

Także naprawdę na allegro nie masz się czego obawiać. Wystarczy spojrzeć na ilość komentarzy u Allegrowicza :).

6. wolus10

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To super, a czy po aktywacji takiego konta, mogę zmienić hasło na swoje, czy to jest w jakiś sposób łamanie regulaminu takiego konta ?
    ...a jaszcze jedno: czy multiplayer działa na wszystkich profilach ? (X360)

P.S. u kogo kupowałeś ? (nick)

7. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Na x box 360 będziesz miał Golda tylko na tym koncie które kupiłeś na swoim niestety nie.Dlatego kupowanie takiego konta tylko do multiplayera na X360 mija się z celem.Jedynie na czym możesz skorzystać to Games with gold.

8. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    @wolus10@wolus10 Tak po zakupie konta staję się ono twoje. Osoba, która sprzedaję podaje ci dane i konto jest już twoje, robisz z nim co chcesz. Multiplayer nie działa na wszystkich profilach na x'360, jedynie na Xbox one tak można mieć.Ale na 360 możesz wykorzystać to jako pobieranie gier Golda na tamtym profilu, a na swoim możesz swobodnie grać.

9. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    @up a jak sprzedawca zmieni hasło?

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a

10. wolus10

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok, w sumie to kupuje tylko i wyłącznie do gier Gold :)
    a czy jeżeli kupię np 05.04 to załapię się jeszcze na GwG w maju ? czy jest to tylko do końca miesiąca ?

11. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Normalnie się zalapiesz i bedziesz mogl pobrać grę z maja

12. wolus10

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to gites, dzięki za wszystkie informację :)

Wczytywanie...

Poleć forum