1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox live Gold

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Evill, Listopad 23, 2009.

1. Evill

Evill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Kupiłem sobie dzisiaj nową konsolę i chciałbym mieć konto gold ( mam kod ale za nic nie wiem gdzie go wpisać )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz to zrobić z poziomu konsoli lub przez stronę Xbox.com.

Z poziomu konsoli to póki co dołącz do usługi Xbox Live i dzięki temu będziesz miał miesiąc gratis. A ten kod wpisz pod koniec tego miesiąca

4. handygraphy

handygraphy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam pytanie co do xbox live jeżeli nie przedłużymy konta gold to zostaniemy z 0 punktami na koncie z osiągnięć?

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie poprostu nie bedziesz mogl grac przez internet, ale pisac ze znajomymi bedziesz mogl...

Wczytywanie...

Poleć forum