1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox live i problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Magaw, Listopad 10, 2012.

1. Magaw

Magaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Witam !!!
    Jakiś czas temu logowałem się do mojego konta Live poprzez xbox.com, wszystko ladnie wpisuje jak nalezy, az tu nagle wyskakuje na stronie, ze ktos prawdopodobnie uzywa mojego konta i nie moge sie z nim polaczyc (pomyslalem ze pewnie ktos sie wlamal), natomias na xklocku wszystko dziala. Konto na xbox.com mnie zaniepokoilo, co mam robic zeby to naprawic? Tak wgl jest mi tez potrzebne to konto do PC. :)

Wczytywanie...

Poleć forum