1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto xbox live i sprzedaz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zdunio, Wrzesień 14, 2016.

1. Zdunio

Zdunio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, powiem szczerze mam xboxa kilka lat, ale nie bardzo sie interesowalem takimi sprawami jak konto polaczone z xbox live oraz zapisywanie go na dyskach, chodzi mi mianowicie o to, ze sprzedaje xboxa 360, a mam zamiar kupic one, co zrobic, aby konto na sprzedanym xboxie nie bylo dostepne dla kupujacego, zostaly na nim gry, czy jesli zaloguje sie na xbox one, to wtedy tamto konto zostanie wylogowane na tamtym xboxie i kupujacy musialby znac haslo aby zalogowac sie ponownie,poniewaz mam na nim live gold i nie chce zeby z niego korzystal, z gory dziekuje za informacje

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ustawienia - pamięć - dysk - profile - usuń

Tylko podłącz konsole pod internet by się zsynchronizowało z serwerem o ile tego nie robiłeś.

Możesz też sformatować dysk, przywrócić konsole do stanu fabrycznego czy zmienić hasło.

Zdunio lubi to.
  4. Zdunio

Zdunio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wlasnie na formacie mi nie zalezy, bo gry moga pozostac, czyli jak tutaj usune konto to na one normalnie zaloguje sie ja i nie bedzie problemu, dzieki za pomoc

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I tak jak dobrze pamiętam to koleś tych gier i tak nie odpali bez Twojego profilu, no chyba że przeniesiesz licencję z Twojego konta na tą konsolę. Na XO normalnie bez problemu się zalogujesz, przecież to te same konto. Jak masz golda aktywnego to na XO też będziesz go miał.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skopiuj licencje i usuń konto, ty nic nie tracisz a osoba która kupi sprzęt będzie miała dostęp do twoich kupionych treści do czasu ich skasowaniam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum