1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox Live kupione przez internet problem

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez lutek21, Lipiec 17, 2016.

1. lutek21

lutek21 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam nie dawno zakupiłem konto xbox live przez internet (allegro) po czym użytkownik wysłał mi dane do logowania login i hasło - wszystko ok ,działa konto mogę ściągać gry na xbox one i grać w trybie wieloosobowym natomiast dziś pojawiła się gra na xbox 360 z kompatybilnością wcześniejszą i chciałbym ją ściagnąć gdy chciałbym to zrobić microsoft prosi mnie o dodanie karty płatniczej nie chcę tego robić bo wydaje mi się że ten użytkownik który sprzedał mi to konto może mieć później dostęp do mojej karty i konta bankowego , wiec wszedłem na strone xbox zalogowałem się na moje konto po czym chciałem sćiagnąć grę ale nie mogę tego zrobić bo kilka dni wcześniej poprosiłem o zmiane danych i microsoft każe czekać 1 miesiąc a moje konto jest tylko na miesiąc wykupione wiec nie ma opcji lub każe potwierdzić e-mail tamtego wlasciciela po czym wyslę jakiś kod w celu potwierdzenia , jak to mam zrobić co radzicie pisać do tego sprzedawcy żeby udostępnił mi swojego e-maial którego podał w celu weryfikacji , czy dodać tą kartę przez konsole xbox one i nie będzie on miał dostepu do mojej karty?

I jeszcze jedno pytanie jak kupuje się tego typu konta za kilka złoty to zawsze otrzymuje sie login i hasło jak rozumiem ? Bo jak chciałbym otrzymać sam KOD do mojego już dawno utworzonego profilu to muszę wykupić to oryginalne zdrapki xbox live za np 40 zł na miesiąc jak rozumiem tak ? bo te reszte to są darmowe subskrypcje? Bardzo bym prosił o szybką odpowiedz lub skierowanie gdzie tego typu wątek był poruszany z góry serdecznie dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Trzeba było czytać co się kupuje...
    Zapewne było napisane że konto... Kod na miecha kosztuje około 30zł a nie 2zł...

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gier z 360tki nie da rady podpiąć do konta bez karty to raz. Dwa nie podepniesz tej karty na swoje stare konto, bo subskrypcje masz na tym lewym profilu kupionym z allegro. Do tego konta ma dostęp właściciel (allegro) i Ty także ma dostęp i do danych. Nawet jeśli dałeś zmianę danych to on majac dostęp do e-maila może odrzucić Twoje zmiany, wystarczy, że kliknie w odnośnik, że to nie on zmieniał dane do konta. Jak chcesz dostać sam kod to musisz kupić zdrapkę Xbox Live Gold, a nie Xbox 25-50-100zł i wzwyż. Za zdrapki z ilością złotych nie da się kupić XBLG, za to kupisz tylko gry. Mało tego nie zagrasz sobie w te gry z golda jeśli nie będziesz miał golda aktywnego na koncie, bo gry działają tylko na czas subskrypcji.

Tu masz najtańszą aukcję z kodem do golda, a nie konto z danymi: http://allegro.pl/xbox-live-gold-1-miesiac-automatat-24-7-i6321932270.html

Tyle kosztuje najtańszy kod na rok: http://allegro.pl/xbox-live-gold-12-miesiecy-pl-eu-us-automat-24-7-i6330399791.html

Ostatnia edycja: Lipiec 17, 2016
  5. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    aha rozumiem , to jeśli wygaśnie mi to konto to te gry co ściągnąłem w tym wypadku the crew wygaśnie jeśli konto straci ważność bo to była tylko darmowa subskrypcja ?

Idac tym tokiem myślenia gdybym kupił powiedzmy zdrapkę na 1 miech za te 30 zł i ściągnął tą grę to wtedy bo wygaśnięciu zdrapki(kodu) to by mi została gra?

6. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ad. 1 Dokładnie tak, gra będzie przypisana do lewego profilu, ale nie odpalisz gry, póki nie będziesz miał subskrypcji na koncie (nie wiem czy taka gra odpali jakbyś kupił kolejne konto z goldem, czy koniecznie musi być gold na tamtym koncie). Ogólnie taki profil w każdej chwili może zostać zablokowany, nie masz na to wpływu ile on będzie działał.

Ad. 2 Gra zostanie na Twoim profilu na zawsze, lecz gra odpali tylko gdy będziesz miał golda na koncie.

W obu przypadkach gry z gwg odpalą tylko jak będzie wykupiona subskrypcja. Jedyna różnica to taka, że w 1 przypadku nie wiesz ile taki profil będzie działał, a w 2 masz grę przypisaną do swojego konta i gra nie zniknie. Ogólnie nie ma sensu cebulaczyć na takie konta, lepiej kupić sobie kod i wklepać na swoje konto, wszystkie zniżki na gry będziesz miał i gry z gwg sobie będziesz przypisywał do swojego konta, czyli ich nie stracisz :)

7. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    ok wszystko rozumiem Kuleczka :) bardzo Ci Dziękuje za pomoc a jeszcze zapytam o jedną rzecz na swoim głownym koncie nie mam golda na lewym koncie mam sciagnałem gre The crew grałem online na niej na tym lewym koncie i przechodziłem sobie misje i teraz jak włączyłem gre przez moje głowne konto to zaczynam gre od nowa natomoast jak wlączam przez to lewe to jest na tym momencie co sie zatrzymałem czy można to jakoś zmienić czy tylko jak grma na lewym koncie to zostaje to co na lewym a jak gram na swoim to na swoim? i czy mogę jakoś ustawić to lewe na konto głowne?

8. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Każde konto ma swój osobny zapis do gry, nie podmienisz tych zapisów żeby to był "Twój". Żeby grać na multi na swoim koncie to logujesz się na lewe konto, wchodzisz w ustawienia i zobacz gdzie jest opcja ustawienia konsoli domowej, jak znajdziesz to kliknij na tym lewym koncie "to jest moja konsola domowa" i wtedy będziesz mógł grać sobie online na swoim normalnym koncie.

9. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Możliwe ze mam na 2 kontach ustawione konsola jako domowa ??

10. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możliwe. Na każdym koncie da się to ustawić.

11. lutek21

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Ok super dzięki slicznie za pomoc :) Jak by co będę pisał bo widzę ze ogarnieta w tych tematach jesteś pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum