1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox live (online) - Games with Gold

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Ibra, Październik 27, 2014.

1. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam serdecznie, mam takie pytanie o pobieranie gier Games with Gold:
    Dokładnie chodzi mi o to, że jest możliwość logowania się na konto xbox live przez komputer i jest też tam opcja żeby pobrać grę na konsolę (tylko trzeba uzupełnić dane o karcie) i zastanawiam się czy posiadając konto Gold można pobrać grę "tak jakby wirtualnie", a później pobrać ją już na konsoli (chodzi o to, że w miesiącu dodają zawsze gry za darmo do pobrania, a mój znajomy bardzo często wyjeżdża służbowo i czy jest opcja aby pobierać te gry przez konto online, tak żeby żaden tytuł nie przepadł) ??

Może ktoś wie o co mi chodzi i miał z tym styczność ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    jak pobierzesz gre przez online to po odpalenie konsoli ona będzie się pobierać i tak samo powinno byc z gwg oczywiście mowa o koncie które chodz raz bylo zalogowane na konsoli bo taki jest wymog zeby pobrać gre

1 osoba to lubi.
  4. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Tak da się poprzez stronę dodać gry do kolejki pobierania. Te z x360 jak i te z XO.

1 osoba to lubi.
  5. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To troszkę szkoda, bo jeszcze xone nie mam (a planuje zakup w przyszłym roku), ale gry by można już kolekcjonować ;)
    Bo jeśli mam Golda na xbox 360 i połączę konto z xbox one to będę miał Golda na obu ??

6. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Tak, będziesz miał Gold na obu konsolach. Oczywiście jeżeli zalogujesz się tym samym profilem, na który kupiłeś Gold na X360.

1 osoba to lubi.
  7. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A jest jakaś opcja żeby założyć konto xbox One (połączyć te konta x360 z xone) z poziomu komputera, czy tylko z poziomu konsoli takie rzeczy ??

8. KubaFreeStyle

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Kont nie łączysz, po prostu masz jedno konto microsoftu z wykupionym abonamentem Gold i logujesz się na każdym urządzeniu oddzielnie - możesz mieć konto na jednej i drugiej konsoli jednocześnie.

9. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja konto mam na Xbox 360 i mam wykupionego Golda (Xbox One planuje zakupić w przyszłym roku) i jeśli to możliwe chciałbym już teraz pobierać (dodawać do listy pobrań) gry Games with Gold na konsole Xbox One, tak żeby przy kupnie konsoli mieć już coś na start i chodzi mi o to czy jest w ogóle taka opcja, bo gry na xbox 360 mogę przez kompa dodać do kolejki pobierania, a gdy uruchomię konsolę, wtedy gra zaczyna się sama pobierać!

10. KubaFreeStyle

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Niestety póki co nie masz konsoli XO i nie masz możliwości kolekcjonowania gier z GwG.

11. szangg

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Jak nie masz możliwości kolekcjonowania? Ja nie posiadam jeszcze XO a gry na XO z września i października dodałem przez stronę. Nie można było dodawać jeśli miałeś konto na PL a nie było jeszcze premiery konsoli u nas. Teraz spokojnie dodasz.

1 osoba to lubi.
  12. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I właśnie o to mi chodziło!
    Wczoraj mi się akurat skończył Gold i dopiero po 10 listopada będę znowu kupować, to sam tego nie sprawdzę, ale czy trzeba jakieś dane wpisywać, żeby można było pobrać (dodać do kolejki grę), bo dzisiaj wchodziłem na konto przez kompa i gdy chciałem dodać do pobierania demo Fify na Xbox 360 (na próbę, chciałem zobaczyć czy się zacznie pobierać gdy włączę konsole), to wyskoczyła jakaś informacja żeby dodać formę płatności (czyli numer karty), a przecież demo jest darmowe, to nie wiem po co im takie dane, później wchodziłem na Demo Forzy Horizon 2 na Xbox One i tam po kliknięciu Pobierz wyskoczył komunikat, że po uruchomieniu konsoli Xbox One, gra zacznie się pobierać, chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z Games with Gold, trzeba podać numer karty ??
    Dzięki!

13. szangg

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nie wiem jak to jest teraz z koniecznością dodania karty bo mam dodaną od dawna (mBank), ale na 100% można z poziomu xbox.com dodać gry GwG z XO nawet jak go jeszcze nie posiadasz.

1 osoba to lubi.
  14. Ibra

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie do końca mam zaufanie do MS i jakoś się troszkę boję Nr. karty podawać, nie wiem czy nie wymyślą kiedyś jakiś głupich opłat, z których ciężko będzie zrezygnować, ale wiem że jest też możliwość dodania konta Paypal, to może w tym kierunku coś podziałam

P.s. Bo jak teraz klikam np. w jakieś demo żeby pobrało przez komputer na konsolę, to wyskakuje okno żeby dodać opcję płatności i tam jak się da dalej to wyskakuje tylko dodaj kartę, to mam nadzieję, że opcja paypal też będzie gdy ją dodam do swojego konta

15. KubaFreeStyle

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Zapewne przy próbie pobierania gry, gdy już nie będzie darmowa skończy się tym, że wyskoczy komunikat o płatności.

16. samir

samir Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wyszków
    A jak to jest z grami, które już się pojawiły w GwG na xone? Czy w momencie zakupu konsoli i wykupieniu abonamentu Xbox live na rok będę mógł pobrać te poprzednie gry czy tylko te które będą się pojawiać?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

17. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1230
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Te które będą się pojawiać.

18. samir

samir Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0