1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox Live US - zakup online pass do BF3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Koniokrad, Październik 18, 2012.

1. Koniokrad

Koniokrad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    Panowie mam pytanie, założyłem nowe konto Xbox Live z regionem USA - chciałbym na nim kupić online pass do Battlefield 3 i grę Minecraft.
    Pytanie - czy jeśli kupię OP do BF3 na USA Xbox Live to czy będzie on działał na moim głownym koncie Xbox Live (PL) ?
    Zastanawiam sie nad zakupem na tej aukcji:1600 MICROSOFT POINTS XBOX LIVE US / UK + AUTOMAT (2717345222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (1600MSP za 40zł) ale działaja tylko na UK / USA - jeśli to są KODY a nie doladowane konta to spokojnie moge brac, co nie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Koniokrad

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Będzie działał
    Kod to kod wklepujesz i nabijasz konto 1600MSP.
    Nie wiem co masz na myśli "są KODY a nie doladowane konta" bo nie ma czegoś takiego jak doładowanie konta. Są tylko kody

btw. po co ci było zakładać konto na US, skoro zadajesz teraz takie durne pytania.

5. Koniokrad

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Durne pytanie to to nie jest..
    Wejdz na aukcje i zobacz ze ww kody dzialaja tylko na US/UK - dlatego tez pytam..
    Doladowanie konta - chodzi mi o konto z nabitymi juz punktami a nie kod do wpisania - rozumiesz ?
    Czyli jesli dobrze zrozumialem - wystarczy ze kupie 1600MSP, aktywuje na koncie to moge kupić ONLINE PASS, i będzie działał na moim głownym koncie PL Xbox Live, sure ?

6. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli masz konto US a kody działają na US/UK to jak myślisz doładujesz sobie nimi konto?

sure

7. Koniokrad

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zgadza się ale chodzi mi o fakt czy kupujac ONLINE PASS na koncie US będzie działał mi na koncie EU/PL :)

Wczytywanie...

Poleć forum