1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konto xbox live z aukcji a ea access

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez michaelpol, Czerwiec 18, 2015.

1. michaelpol

michaelpol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Kupiłem dzisiaj konto z aukcji za 2 zł z miesięcznym abonamentem xbox live gold.
    Zdaję sobie sprawę, że nie pochodzi z legalnego źródła i jest "przecebulowane" z jakieś promocji i za tą cenę nie powinienem za dużo oczekiwać, ale mimo to chciałbym zapytać czy obejmie ono możliwość grania na ea access które jeszcze na tą chwilę jest obecne i otwarte za darmo.
    Loguję się z tego konta i normalnie działa mi multiplayer, gry z golda, jak i również pokazuje mi obniżone ceny.
    Założyłem jakieś konto na ea access z tego golda. Klikam na jakąś grę pobierz i zamiast mi pobrać to wyskakuje mi jedynie cena za grę. Nie pobiera mi niczego za darmo.
    Dziwne, niby było napisane że wystarczy tylko konto gold żeby pograć sobie za darmo z ea access, a jednak coś jest nie tak.
    Czy mógłby ktoś powiedzieć, bo mogłoby być powodem tego ?
    Dodam, że gry gold na czerwiec mogę bez problemu przepisywać do konta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A konto jest przypisane do EA Access?
    Zainstaluj na konsoli Ea Access...

4. michaelpol

michaelpol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Oczywiście zainstalowałem i mail jest w ea access przypisany taki jak jest w goldzie.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    U mnie tak samo. Z ciekawości zainstalowałem EA Access Hub.
    Podałem mój profil gdzie jest GOLD. I na tym samym mailu miałem już konto Origin więc zalogowałem się.

Weszło do EA Access daję np. Gry bądź Przeglądaj Vault wyskakują gry i 2 opcje: Pobierz i Kup EA Access daję Pobierz to przenosi do Sklepu, a tam widnieje tylko i wyłącznie cena gry, nigdzie nie ma POBIERZ bezpłatnie (czy coś takiego).

Jak dam Kup EA Access to przenosi mnie do zakupienia subskrypcji.

EDIT:
    Gold którego używasz na koncie jest Goldem darmowym. Dlatego EA Access nam nie działa.
    Ja na swoim koncie tak samo używam 30 dniowego darmowego Golda.

By darmowy EA Access (próbny) działał potrzeba wykupionej subs. GOLD.

Ostatnia edycja: Czerwiec 19, 2015
    michaelpol lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum