1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto xbox live z Lumii a konto z X360

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez elgato, Luty 2, 2016.

1. elgato

elgato Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Leszno
    Panie i Panowie, kłopot nietypowy.....

2 aktorów tego teatru czyli:
    1)X360 Premium [ tak istnieją takie, nawet bez hdmi ] który nigdy nie był podpinany do netu, czyli wszystko co tam mam jest niejako lokalnie

2) Nokia Lumia 735, która przy konfiguracji konta Microsoft automatycznie dodała mi konto xbox live.

Stwierdziłem więc, że to być może ten czas by w końcu podpiąć konsole do neta i tym samym mieć 1 konto XBL i w Lumii i na konsoli. Skoro już je stworzyłem [niejako z automatu] to podepnę pod to konto swoją konsolę.

Tylko jak to zrobić by nie tracić save z gier i osiągnięć?
    Gdy na konsoli się zaloguje do tego konta- mam czysty gamertag i nie ma zapewne save z gier.
    W microsofcie oczywiście nie wiedzą [ Boże czy Ty to widzisz].
    Nie mogę ponoć też podpiąć 2 kont XBL pod to samo konto microsoftu.
    Jakie jest więc wyjscie by na lumii i konsoli mieć 1 konto XBL i by moje save z konsoli nadal były?

pozdrawiam
    elgato

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Rozszerzyć konto z konsoli do konta xbox live silver (dołącz do xbox live) i to konto podpiąć w telefonie. Inaczej nie da rady.

Twój problem polega na tym, że masz 2 konta. Musisz się zdecydować na jedno i to konto podłączyć pod oba urządzenia. Jeżeli wybierzesz konto z konsoli to zachowasz save i osiągnięcia, ale stracisz to co masz nabite na tym koncie na telefonie (o ile coś tam już nabiłeś z osiągnięć).

Jeżeli zdecydujesz się na konto z telefonu, to możesz pożegnać się z osiągnięciami i save z konta na konsoli.

4. elgato

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Leszno
    Konto xbl z telefonu jest dla mnie mało ważne.... ważny na tomiast jest dla mnie mail na którym mam konto microsoft założone... Na infolinii powiedzieli, że nie podepnę pod tego maila 2 konta XBL [czyli tego z konsoli]..
    Jak więc zrobić by moje obecne konto microsoft nadal istniało, i podmienić na nim tylko konta XBL?

Czyli: konto microsoft zostaje, wywalam z niego xbl stworzone przez Lumię i podpinam XBL które stworzę w konsoli.

Da się?

pozdrawiam
    elgato

5. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Z tego co kiedyś udało mi się ustalić, to nie. Mam sytuację analogiczną do twojej - ktoś kiedyś wykorzystał mojego maila (mój brat) i podpiął go sobie do swojego konta M$, zanim ja kupiłem sobie konsolę. Po kupnie konsoli i próbie skojarzenia mojego głównego maila z tym kontem okazało się, że nie mogę go już wykorzystać. Z moich tamtejszych poszukiwań dowiedziałem się, że nie da się wykorzystać maila już raz skojarzonego z Live ID (kontem M$), nawet jak usuniesz profil z nim skojarzony. Wyjściem może być założenie nowego (technicznego) maila.

Też mam Windows Phone i korzystam na nim z konta M$, ale pocztę ściągam z mojego głównego adresu mailowego. W konfiguracji samego konta mam też podany mój główny mail jako mail do korespondencji, przez co wszystkie alerty przychodzą mi na konto główne.

Mam nadzieję, że to Ci pomoże.

6. elgato

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Leszno
    Czyli nawet jeżeli przeniosę XBL lumii skojarzone z moim "kontem microsoft 1" na inne "konto microsoft"... to nie zaparkuję już nowego konta XBL na "koncie microsoft 1" ? Teoretycznie po przeniesieniu XBL lumii na inne konto - moje konto microsoft będzie nieskojarzone z żadnym ID xbox live...

pozdrawiam
    elgato

7. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    z moich doświadczeń - nie da się przenieść konta XBL z jednego konta microsoft na inne

8. elgato

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Leszno
    Panowie drążyłem długi czas temat i patrzcie co znalazłem:

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/errors/error-code-80154013
    od razu mówię, że interesuje nas ROZWIĄZANIE NR 3
    tego wynika, że mogę przenosić konta xbox live pomiędzy kontami Microsoftu.. czy działa? powiem za miesiąc, gdyż ściągałem profil stworzony na Lumii na 2 różne konsole i z tego tytułu muszę czekać 30 dni na przeniesienie tego profilu XBOX LIVE na inne konto microsoftu...

Pytanie teoretyczne, jak sądzicie: czy po udanym przypisaniu profilu XBOX live z konsoli do konta microsoftu na którym działa lumia... czy telefon automatycznie sam przeskoczy na nowy profil XBOX live ten z konsoli?

pozdrawiam
    elgato

petroz lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum