1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox live Zmiana adresu email ??

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez gajdzik, Październik 2, 2014.

1. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Witam, chciałem dzisiaj zmienić główny adres email na stronce xbox.com, no i wchodzę w ustawienia, wpisuje nowy adres i klikam weryfikacja, a maila z potwierdzeniem jak nie było tak nie (klikałem w potwierdzenie maila kilka razy, ale nic to nie daje), nie wiem teraz, czy po prostu to przez jakieś problemy techniczne, czy przez to że na polski email ma to przyjść (dokładnie to na o2), stary email mam na gmail i tam normalnie wiadomości przychodzą z xbox.com, a zmienić chcę maila, bo na te stare pełno spamu dostaje i dla live chce mieć osobne, czyste konto

P.s. pierwsza próba zmiany maila była ok godz. 14

2. Lotnik421 Xbox One

3. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Też.dzisiaj miałem z tym problem. Wbijam na stronę xboxa a tam żeby wysłać mi link potwierdzający wchodzę na swoją pocztę a tam nic. Klikalem parę razy ale niestety bez skutku.

1 osoba to lubi.
  4. aTeK

aTeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    ostatnio zmieniałem maila u siebie (zapomniałem hasła do poczty na której był mail do x'a).
    Proces zmiany maila trwał u mnie ponad dwa miesiące. Najpierw czeka się 30 dni az MS wyślę linka do aktywacji nowego maila. Ja czekałem 60 dni, ponieważ za pierwszym razem w dniu w którym miałem dostać linka, nie dostałem go. Powtórzyłem proces zmiany maila, wkońcu udalo mi się go zmienić .

pozdrawiam

1 osoba to lubi.
  5. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Dzisiaj spróbowałem jeszcze raz i poszło normalnie za pierwszym razem, mail zmieniony ;)

6. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Mam ten sam problem ? Przyszła Ci wiadomość na e-mail ? Też mam poczte na o2
    @edit ok sprawdziłem pocztę, był link. Wszystko działa

Wczytywanie...

Poleć forum