Konto Xbox live Zmiana adresu email ??

gajdzik

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, chciałem dzisiaj zmienić główny adres email na stronce xbox.com, no i wchodzę w ustawienia, wpisuje nowy adres i klikam weryfikacja, a maila z potwierdzeniem jak nie było tak nie (klikałem w potwierdzenie maila kilka razy, ale nic to nie daje), nie wiem teraz, czy po prostu to przez jakieś problemy techniczne, czy przez to że na polski email ma to przyjść (dokładnie to na o2), stary email mam na gmail i tam normalnie wiadomości przychodzą z xbox.com, a zmienić chcę maila, bo na te stare pełno spamu dostaje i dla live chce mieć osobne, czyste konto

P.s. pierwsza próba zmiany maila była ok godz. 14
 

loot2014/ban

Banned
Użytkownik
Też.dzisiaj miałem z tym problem. Wbijam na stronę xboxa a tam żeby wysłać mi link potwierdzający wchodzę na swoją pocztę a tam nic. Klikalem parę razy ale niestety bez skutku.
 

aTeK

Użytkownik
Użytkownik
Też.dzisiaj miałem z tym problem. Wbijam na stronę xboxa a tam żeby wysłać mi link potwierdzający wchodzę na swoją pocztę a tam nic. Klikalem parę razy ale niestety bez skutku.
ostatnio zmieniałem maila u siebie (zapomniałem hasła do poczty na której był mail do x'a).
Proces zmiany maila trwał u mnie ponad dwa miesiące. Najpierw czeka się 30 dni az MS wyślę linka do aktywacji nowego maila. Ja czekałem 60 dni, ponieważ za pierwszym razem w dniu w którym miałem dostać linka, nie dostałem go. Powtórzyłem proces zmiany maila, wkońcu udalo mi się go zmienić .

pozdrawiam
 

gajdzik

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dzisiaj spróbowałem jeszcze raz i poszło normalnie za pierwszym razem, mail zmieniony ;)
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Mam ten sam problem ? Przyszła Ci wiadomość na e-mail ? Też mam poczte na o2
@edit ok sprawdziłem pocztę, był link. Wszystko działa
 

Do góry Bottom