1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto Xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez makmak, Grudzień 22, 2014.

1. makmak

makmak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Buzi,
    Mam to samo i ktoś mu powiedział, żeby zobaczył w opcjach xboxa, bo pewnie ma dwa gamertagi na jednym mailu. Niestety konsole sprzedałem, wszystko z niej usunąłem całkowicie i teraz nie mam dostępu. To nowe konto, na które mnie logowało na xbox.com zamiast na stare pojawiało się przed sprzedaniem klocka, ale na konsoli działało normalnie, więc olałem, a teraz mam problem, bo wcięło mi 3 gry z pc.

(Loguje się na makmakpl, a wskakuje mi na nowy gamertag z kontem makmakpl w znajomych)

Wczytywanie...

Poleć forum