1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konto xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jarrett, Czerwiec 25, 2016.

1. Jarrett

Jarrett Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kamieńsk
    Witam
    mam do was pytanie, miałem konsolę x360 którą dałem bratu i na tej konsoli jest podłączone moje konto xbox live, parę dni trafiła w moje ręce konsola x360 którą dostałem od znajomych :)

moje pytanie brzmi czy mogę mieć podłączone moje konto xbox live na konsoli brata i tej co dostałem ?? czy muszę jedno usunąć z konsoli jeśli tak to w jaki sposób mogę to zrobić ??

z góry dzięki za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zaloguj się na nowej i tyle, nic się nie stanie. Z tym że jak Ty się zalogujesz u siebie to jego automatycznie wyloguje na tamtej.

4. Jarrett

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kamieńsk
    czyli żadnego BANA od MS nie dostanę ??

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Żadnego bana nie będzie a jak chcecie grać w tym samym czasie to dołącz sieć od jednej konsoli i zalogujesz sie offline.

6. Jarrett

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kamieńsk
    ok wolałem się upewnić :D
    dzięki wielkie za zainteresowanie tematem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum