1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dominik3023, Październik 24, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dominik3023

Dominik3023 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema!Niedawno założyłem konto xbox i mam na nim 300 msp z gier.Mój kolega ma ponad 3 tys. punktów ale nigdy nie podłączał xboxa do neta.Dzisiaj przyniósł mi swój dysk i chciałem przerzucić jego konto na mój dysk zakupić jakąś grę przenieść licencję i wrzucić jego profil na jego dysk.Zgrałem wszystko i utworzyłem mu nowe konto xbox live.Gdy przychodzi do zakupienia rzeczy wyskakuje że ma 0 msp a ma ich ponad 3 tys.Jak kupić coś z jego konta?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    To nie są MSP (Microsoft Points) tylko GS (Gamer Score) :p Te punkty są tylko dla szpanu, a nie do kupowania różnych dodatków do gier itp...

4. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Dokładnie, te punkty są poto, aby rozciągnąc gre, by zdobyć wszystkie achivmenty-1000G.

5. Wiemjak

Wiemjak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    To byłoby za cudownie, gdyby punkty z gry dawały takie możliwości :D

6. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Wtedy "zapaleńcy" mieliby gry za darmo, bo kazdy my maxa ciskał ;d

7. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    I teraz zobacz, że gość zarejestrowany na tym forum próbuje pobić rekord Guinessa w GS i ma ponad 850 tys. to by miał darmowe gry do końca życia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum