1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto xlive gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danielt83, Kwiecień 9, 2011.

1. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam widziałem że ludzie sprzedaja swoje konta xlive na np 11 miesiecy z wykupionymi grami /dodatkami, moje pytanie czy jest jakaś możliwość fuzji mojego konta i zakupionego ? Chciałbym zachować swój nick i punkty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Czery

Czery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Fuzji nie, ale możesz przenieść licencje na swoją konsole.

4. danielt83

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    czy to znaczy że będe mógł przenieś te 11 miechów golda na swoje konto i bede mógł pobrać na swój dysk te wykupione dodatki??

5. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    Nie tych 11 miesięcy nie będziesz mógł przenieść na swoje konto, będziesz mógł używać Xbox Live Gold na tym koncie, jedynie gry które pobierzesz za pomocą tego konta będziesz mógł uruchomić na swoim profilu.

6. danielt83

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziaki za odp

Wczytywanie...

Poleć forum