1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto z 1600 MSP (ALLEGRO.PL)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nafta-Katowice, Czerwiec 27, 2012.

1. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Witam

Chce sobie kupić :

1600 MICROSOFT POINTS USA XBOX 360 AUTOMAT 24/7 (2423733663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Za MPS mam zamiar kupic BF Close Quarters
    i pytanie czy to bedzie tak dzialac a czy jak bedzie to jak sciagne dodatek z "usa" (bo konto jest zarejestrowane na usa) czy ten dodatek bedzie po polsku?

w sumie napisane jest "DZIĘKI NIM POBIERASZ GRY I DODATKI, KTÓRE JUŻ NA STAŁE BĘDĄ AKTYWNE NA TWOJEJ KONSOLI I BĘDĄ DZIAŁAŁY NA TWOIM PROFILU"

ale wole sie upewnic , moze ktos z was juz kiedys probowal tak kupywac i czy wszystko dziala jak nalezy ?

z gory dzieki za odp :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Za takie rzeczy można dostać bana rzekomo chodź się dziwie, że tyle osób kupuje takie konta a M$ cicho siedzi. Jak ściągniesz dodatek na konsole to z każdego profilu będziesz mógł odpalić.

4. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Jedni dostają bana inni nie. Lecz ja wolę dopłacić to 20 czy 30 zł i spać spokojnie .

6. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    no a mnie to lotto takze wiecie :)

nic, dzieki bardzo :D

7. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Takiego GS'a masz i ci to lotto...

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a co mu po gs?? ma sobie z tego laur zrobic i powiesic nad lozkiem? co do tematu ja od dawna kupuje takie konta i nie mam bana i z tego co wiem to baaardzo malo osob takie bany dostalo, na forum bylo kilka przypadkow i nie wiadomo czy to przez to, a jezeli miedzy 20zl a ok 70 jest 20 zl roznicy to spoko... chcialbym tak

9. Orlik666

Orlik666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Takie konta można kupić na Chińskich stronach aukcyjnych za śmiesznie niskie pieniądze. 5000 MSP za 10 $ ? Spokojnie można dostać. Konta są kupowane za pomocą kradzionych kart kredytowych. Za używanie takich kont nie grozi ban na konsole, ale ban na konto. Rzadko kiedy się zdarza aby banowano konto na które przeniesiono licencję ze zbanowanego konta.

10. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

a przez co?

Powód 100% banów w ostatnim czasie

11. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gdybyś grał tylko na oryginałach za swoje ciężko zarobione pieniążki, kupował oryginalne MSP za swoje ciężko zarobione pieniążki i miał Golda kupionego za swoje ciężko zarobione pieniążki to nie gadałbyś takich bzdur. Ale co ja ci będę tłumaczył jak ty już jesteś na celowniku Microsoftu. Dostaniesz bana na konsolę i profil. Wtedy wbijesz tutaj na forum z płaczem i powiesz jednak mieli rację. Polak kombinator, mądry po szkodzie.

3 użytkowników lubi ten post.
  12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konto, mozna szybko nowe odtworzyc nawet i z 200tys w 15minut. Trzeba uwazac na konta tym co zalesy bardzo na live nie maja dostepu do nowych konsol.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

13. Nikos

Nikos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Radził bym uważać z tym użytkownikiem kupiłem od niego ostatnio właśnie 1600 punktów żeby ściągnąć dodatek do Batmana. Dodatek ściągnąłem, konto usunąłem wszystko pięknie ładnie. Przez prawie miesiąc się nie logowałem do Xbox LIVE wczoraj zrobiłem aktualizacje i lipa moje główne konto zostało zablokowane. Mam jeszcze dwa konta na konsoli i one działają normalnie. Miał bym jednak pytanie czy logując się na któreś z tych dwóch kont, które sam zakładałem, jak np będę chciał ściągnąć jakieś demo mogą mi w końcu zbanować konsole??

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie, kara było zablokowanie twojego konta. Mozesz normalnir,korzystać z konsoli

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum