1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto z grą na dwie osoby (XBOX ONE)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maly516, Październik 8, 2015.

1. maly516

maly516 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam pewien problem. Kupiłem konto na własność z grą na xbox one.Ustawiłem profil jako domowy i tak jak zapewniał sprzedający gra działa na moim własnym profilu. I Teraz przechodzę do sedna sprawy.Czy mogę ten profil dać kumplowi aby grał ze mną ? Chodzi o to aby miał zalogowane dwa konta. (Konto z grą w tle). Czy to jest legalne? Boje się o bana ;p
    Liczę na szybką odpowiedz :)
    Pozdrawiam

Hubson1337 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak to jest legalne, na całym świecie ludzie tak grają, bana to prędzej skleisz za to jak ta gra tam jest kupiona z lewej karty kredytowej...
    Nie zdziw się jak Ci ta gra zniknie po zakończeniu roku rozliczeniowego Microsoftu. W tym roku to było jakoś pod koniec Lutego jak z takich kont znikały gry. (banów nie było ale kto tam wie co może być następnym razem)

maly516 lubi to.
  4. maly516

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dziękuje za szybką odpowiedź :) Nie sądzę że to lewe karty kredytowe. Setki ludzi kupowało od tego gościa :)

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Co to za gra i ile za to dałeś?

6. maly516

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  7. -=SETH=-

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No to sobie policz ile kosztuje gra na XBL (ponad 300zł) a kupiłeś ją za 120zł.
    Za 1/3 ceny? Sobie zadaj pytanie jaki jest w tym sens że on to 2 razy taniej sprzedaje.

kuleczka91 i Hubson1337 lubią to.
  8. masaro45

masaro45 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bieszczady
    Ja mam to w innej formie zrobione i nie muszę kupować kont z grami. Po prostu mam założone drugie konto tzw wspólne i składamy się z kolegą po połowie na gry i ściągamy je na wspomniane konto. Plusem jest to że nie płacimy za gry po 200-250zł tylko ich połowę

Wczytywanie...

Poleć forum