1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto z grą z allegro a ban

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MCL, Styczeń 13, 2014.

1. MCL

MCL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, więc powiedzmy że zdecydowałem się, by kupić: MINECRAFT XBOX 360 AUTOMAT NAJNOWSZA NAJTANIEJ HIT (3877961560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i teraz pytanie: jaka jest szansa że dostanę bana po takiej akcji? Piszą, że:

Czyli nie przenosimy licencji? Jeśli zależy mi tylko na tej jednej grze to czy zostanę tak czy siak oflagowany i wyłapię bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czym więcej osób kupi to konto tym większa, taki sprzedawca kupuje grę za np. 100zł, a potem sprzedaje 20 osobą po 10zł

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bylo miliony razy na forum jak nie wiecej, takie dzialanie jest niezgodne z regulaminem wiec trzeba sie liczyc z ryzykiem dostania bana, ja kupilem jedniak kilka takich gier i do dzisiaj bana nie dostalem a minelo juz sporo czasu, ale ktos kiedys na forum chwalil sie ze dostal bana za podobno za takie konta

5. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Też raz tak kupiłem i miałem problem z pobraniem bo ktoś inny próbował się zalogować. Ogólnie nie polecam.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum