1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto z gra z allegro. Problem ze sprzedajcym

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ooxBARTUSxoo, Marzec 16, 2012.

1. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Siemka. sprawa wyglada tak. kupilem konto z TDU2 od kolesia z allegro " XBOX360-PC-GAMES " no sianko wplacilem na poczcie itd. w srode. dzisiaj pisze do niego maile i 0 odzewu. Patrze na allegro pisze konto zawiszone i nie ma nic do sprzedania. ma same pozytywy. nie odbiera tel. co zrobic w takim momencie? kupowal juz ktos cos od niego? ogl. kit z tym sianem 20zl nie az taki wielki majatek. ale chodzi mi bardziej o gre ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    po pierwsze to po wplacie na poczcie musisz odczekac wiecej dni niz 3, srednio kasa dochodzi po 4-5 dniach (najgorsze co moze byc to wplaty na poczcie)
    po drugie nie masz wyboru i musisz czekac na odzwe sprzedajacego (czasami jak ma konto zawieszone to znie znaczy ze jest zlodziejem i zrobil cie w chu..ja, bywa tak ze allegro moze zablokowac mu konto za cos a jak to wyjasn to bedzie ok - mialem tak i po wyjasnieniu odblokowali mi konto po 3-4 dniach)

4. ooxBARTUSxoo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    No tak. Ale ani telefonu nie odbiera ani na e-maile nie odpowiada a na konto allegro logowal sie doslownie 10minut temu.. ;/ jedyne co zostaje to czekac :(

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zapodaj linka do aukcji

6. ooxBARTUSxoo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Pisze ze aukcja zostala usunieta przez pracownika allegro ;/

7. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pare tygodni temu kupilem u niego MOH na PC, kod dostalem, skoro aukcje usuniete, konto zablokowane moze zaczal oszukiwac ludzi, trudno wyrokowac

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Najlepiej napisz do Allegro. Nie ma co kombinować skoro sie nie odzywa, może jakąś rekompensate dostaniesz od Allegro nawet? :)
    BTW. Nie chce spamować więc zapytam tutaj - na Allegro widziałem 'tanie' Microsoft Points ale pisze że 'konta USA' więc na naszych polskich Xboxach nie będą działać?

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie odzywa się i dlatego Allegro zawiesiło mu konto, robią tak gdy większa liczba osób zacznie pisać o jednym użytkowniku, ja też tak kiedyś miałem potem okazało się że gość miał wypadek i w szpitalu leżał.

10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zgłoś na policje i czekaj ,jak ci zależy odwiedz go osobiście tak się wiecej dowiesz

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jaką policję, najpierw spór na allegro 2 tyg oczekiwania i dopiero policja.

Wczytywanie...

Poleć forum