1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto z grą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez coolboy, Marzec 24, 2014.

1. coolboy

coolboy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam pytanie. Czy legalne jest kupowanie konta z grą na allegro? Cena takiej gry jest zdecydowanie tańsza, nie ma w tym jakiegoś haczyku?
    z góry dziękuję,
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Możesz kupić i grać tak, ale to nie jest legalne i możesz dostać bana

4. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
  5. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    a co jeśli nie można przenieść licencji? bo raz kupiłem Diablo3 i GTA V (za 79,90, po polsku, polecam :D) u GAMES4ALL i można było przenieść licencję, a u PayForKey już nie. Pisałem z kolesiem z tej drugiej firmy i oni niby ze sobą współpracują tylko z tymi licencjami coś nie bardzo :D negatywów tam nie widziałem prawie w ogóle, a pozytywnych komentarzy ponad 4000 chyba :)

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1231
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nigdy nie wiadomo czy takie konta nie są finansowane z kradzionych kart bankomatowych albo nie są po prostu kradzione. Jeżeli macie sprawdzonych sprzedawców to dobrze, ale brać od kogoś niesprawdzonego to jednak pewne ryzyko choć nie słyszałem by kogoś zbanowano za takie konto a kumpel rekordzista miał gdy byłem u niego z 2 miechy temu koło 30 kont na swojej konsoli.

Co do allegro to wielu kupujących wystawia komentarz po dostaniu przedmiotu, czy są nawet tacy którzy klikają pozytyw od razu po kupieniu.

ps. Nigdy nie wiadomo ilu osobą ktoś sprzedał jedno konto.

7. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Z tego co widziałem to można unieważnić komentarz. Jak to mówią jest ryzyko, jest zabawa a jak się uda to można naprawdę nieźle zaoszczędzić. Sam kupiłem dopiero pierwsze konto i zobaczę jak to będzie wyglądało dalej. Jeśli dostanę bana no to trudno i tak mam zamiar w przyszłości przenieść się na next geny lub ewentualnie grać tylko na PC. I nie wiem jak Twój kumpel, ale ja kupiłem konto od GAMES4ALL i po przeniesieniu licencji konto usuwam, a gry pobieram już ze swojego profilu.

Wczytywanie...

Poleć forum