Konto z grami arcade (Same HITY!)

Sniechu

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Mam na sprzedaż konto Xbox Live, na którym zakupione zostały następujące przedmioty:

Gry:
- LIMBO - gra miała premierę wczoraj (!), średnia ocen na metacritic już zdążyła wskoczyć powyżej 90/100 (dokładnie 91). Platformówka o specyficznym, mrocznym klimacie, zawiera wiele ciekawych zagadek, polecam każdemu, tym bardziej, że produkcja jest dość świeża i cieszy się ogromną popularnością. Więcej informacji TUTAJ.
- DEATHSPANK - gra od Electronic Arts, RPG akcji, taki hack'n'slash - starcza na ponad 15h zabawy - jak na grę arcade to bardzo dużo, nieprawdaż? Premierę też miała stosunkowo niedawno, w tym miesiącu. Bardzo ładna grafika, pasuje do prześmiewczego klimatu (dużo dowcipnych dialogów, po których uśmieszek nie schodzi z twarzy). Polecam wszystkim! Więcej informacji TUTAJ.
- TRIALS HD + dodatek - tej gry chyba nie trzeba nikomu przestawiać, jedna z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejsza. Więcej informacji TUTAJ.

Powyższe gry kosztowały mnie 4000 punktów microsoftu. Sprzedam całe konto, które w kilka minut odzyskujemy na swojej konsoli, ściągamy gry i cieszymy się zabawą tak długo jak chcemy na swoim koncie (gry nie są przypisane do konta xbox live, a do konsoli).

Konto świeże, gry były ściągane do tej pory tylko na jednej konsoli, także nie będzie problemów z przeniesieniem licencji!

Rewelacyjna cena: 36 PLN! (możliwa do negocjacji!)
Kontakt w temacie lub na GG: 6603961

Moderatorów proszę o przeniesienie do działu SPRZEDAM.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!
 

Sniechu

Użytkownik
Użytkownik
Podbijam.
Ewentualnie w grę wchodzi wymiana na inne konto z innymi grami arcade, ale musi to być pierwszy właściciel, żeby nie było problemów z przeniesieniem licencji. Co do ceny - nie jest sztywna, można się jakoś dogadać. Opłaca się kupić, bo mamy gry taniej niż normalnie i dużo godzin grania, szczególnie w DeathSpank (mi zajęło kilkanaście godzin ze wszystkimi questami).
 

Sniechu

Użytkownik
Użytkownik
Nieaktualne. Dokonałem wymiany na inne konto z grami.
 

Do góry Bottom