1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto zawieszone z powodu opcji płatności.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez _Micro, Kwiecień 20, 2012.

1. _Micro

_Micro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie zawieszono mi konto z powodu opcji płatności.
    Nie mogę się zalogować do XboxLive, gdy próbuję dostaje komunikat aby zaktualizować jedną z opcji płatności (karta kredytowa ,PayPal, prepaid).Próbowałem z każdą z opcji, prepaid nie działa wyskakuje błąd 80169D3A, Paypal niby działa ale konto nadal zostaje zawieszone, a karty kredytowej w ogóle nie mogę dodać. Jeśli chodzi o PayPal to miesiąc temu kupiłem golda w promocji na miesiąc za 1zł (prawdopodobna przyczyna?). Do supportu M$ w ogóle nie mogę się dodzwonić z telefonu stacjonarnego i komórkowego. Bardzo na tym koncie mi zależy bo mam na nim wszystkie Achievementy i savy.

P.S.
    Gdy jestem zalogowany na stronie Xbox 360 - Official Site - Xbox.com i wejdę w zakładkę Historia rozliczeń widnieje tam jakieś Bieżące saldo -58zł i żółty trójkącik z wykrzyknikiem w opcji PayPal (-58zł). Próbowałem to opłacić ale wogole nie mogę zmienić opcji płatności dostaje komunikat, że ta opcja jest chwilowo niedostępna.

Ten niby gold jest do 22kwietnia czyli po skończeniu tego okresu konto się odblokuje ?

Proszę o radę co mam zrobić, aby konto normalnie działało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. snajperro_

snajperro_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    bardzo prosze o pomoc mam ten sam problem

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Konto zawieszone z powodu opcji płatności.

Nie odblokuje sie, tylko stracisz golda za ktorego masz zaplacic ;). Dzwon od pon-pia od 9-17

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. snajperro_

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
  7. snajperro_

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    juz tydzien z tym walcze i dostaje kota prosze o pomoc

8. MiroHxPL

MiroHxPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Poland
    Bardzo sprytne zamazanie danych Marcinie Komaszu (marcinek046@gm.com) Dzwonić masz do MS a Anulowanie konta Xbox LIVE | Xbox LIVE, Automatyczne anulowanie lub odnawianie subskrypcji Zune Music Pass | Automatyczne odnawianie konta Xbox LIVE - Xbox.com powinno pomóc. (Napisane o 22:22)

Wczytywanie...

Poleć forum