1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konto

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ciastek79, Maj 31, 2011.

1. ciastek79

ciastek79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam z powodu że zapomniałem hasła a przypomnienie hasła nie działa musiałem założyć drugie konto. Pomimo chyba z 10 prób przypomnienia hasła nie działa. Prosił bym jakiegoś admina albo kogoś kto ma dostęp żeby mi zresetował hasła na moim koncie o nicku Ciastek. Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hasło możesz znaleźć na skrzynce e-mail. Pewnie złego maila wpisujesz i dlatego nadal nie przychodzi. Prośba do administracji, więc wyślij do któregoś na prywatną wiadomość.

4. ciastek79

ciastek79 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wpisuję dobrze. Myślałem że może miałem założone na innego maila ale jak próbowałem założyć konto na niego to pisało że jest już konto na tym mailu.
    Napisałem do Admina.

Wczytywanie...

Poleć forum