Kontrola rodzicielska - brak możliwości zdjęcia kodem

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
Hej, koledzy przeczytałem chyba wszystkie wasze posty na ten temat. Co by potem nie marnować czasu uderzyłem na czata z M$. Tam po podaniu kilku informacji podano mi kod do odblokowania konsoli. Po wbiciu kodu okazuje się jednak iż nie daje się zdjąć dalej blokady. Miła Pani napisała że to kod do tej konsoli i tyle.
Jakieś pomysły co zrobić aby zdjąć blokadę??
 

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
Temat rozwiązany :) Okazało się że support US podał mi zły kod. Otrzymałem właściwy kod i wszystko działa.
 
Ostatnia edycja:

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ponieważ nie widziałem tego kodu wcześniej a chyb a wypróbowałem wszystkie podaje go dla potomnych.
Kod jest per console specyfic. Zadziała tylko na twojej konsoli, więc podawanie go dalej wprowadzi tylko dezinformację.
 

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
Hej, być może. Ale czy na pewno?? Na mojej innej 360-ce testowałem taki który znalazłem na Youtube i którym ktoś odblokował swoją.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hej, być może. Ale czy na pewno?? Na mojej innej 360-ce testowałem taki który znalazłem na Youtube i którym ktoś odblokował swoją.
Na pewno - uwierz mi, wiem coś o tym. Każda konsola w nandzie zapisaną sekwencję resetowania unikalną dla danej konsoli (ściśle związaną z daną konsolą).
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dokładnie tak kody są prawie unikatowe, kiedyś były uniwersalne.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
Dokładnie tak kody są prawie unikatowe, kiedyś były uniwersalne.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

No spoko koledzy, nie upieram się. Swoją wiedzę opierałem na tym co wyczytałem :)
 

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
........więc podawanie go dalej wprowadzi tylko dezinformację.
Poprawione :)
 

Reset PL

Świeżak
Świeżak
Odnośnie uzyskania kodu parę pytań :
- czy to chodzi o kod blokady rodzicielskiej czy inny? Bo ja potrzebuję zdjąć właśnie taką blokadę.
- W jakim języku się porozumiewałeś na tym czacie? Ja próbuję zamówić na stornie Microsoftu zamówić telefoniczną rozmowę, ale nie idzie.
- Co trzeba podać za dane? Osobowe, dowód zakupu, czy tylko dane konsoli?
Dzięki z góry za odpowiedź.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Blokada rodzicielska
Czat po angielsku
Infolinia polski (nie trzeba zamawiać można samemu zadzwonić)
Na konsoli powinno być konto dorosłego, po podaniu loginu i ewentualnej prośbie zalogowania się na konsoli. Otrzymasz kod

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Reset PL

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odpowiedź.
Angielskiego nie znam (swoją drogą tak wielka firma, a nie można popisać po polsku).
Spróbowałem więc przetłumaczyć w tłumaczu i wkleiłem w okno czatu.
Tu koleiny problem choć jestem zalogowany na stronie xboxa system prosi mnie o podanie w wymagane pola Imienia i Nazwiska, a te pola są szare i nie pozwalają aby cokolwiek tam wpisać. O co chodzi?
Wkleiłby tu zdjęcie, ale też nie widzę takiej opcji.

Co do dzwonienia to gdzieś mi mignął tylko nr zaczynający się od 00800 czyli 4zł/minuta.
Jest jakiś inny numer?
 

apacz2222

Świeżak
Świeżak
Hej, koledzy przeczytałem chyba wszystkie wasze posty na ten temat. Co by potem nie marnować czasu uderzyłem na czata z M$. Tam po podaniu kilku informacji podano mi kod do odblokowania konsoli. Po wbiciu kodu okazuje się jednak iż nie daje się zdjąć dalej blokady. Miła Pani napisała że to kod do tej konsoli i tyle.
Jakieś pomysły co zrobić aby zdjąć blokadę??
 

apacz2222

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich serdecznie.
Miałem ten sam problem,kupiłem konsolę,która miała blokadę rodzicielską,udało mi się ją zdjąć,konfiguracja jest następująca:
Wchodzę w System >> Ustawienia konsoli >> Dane Systemowe i wstukuje kod:
LT, RT, X ,Y, LB, RB, UP(strzalka do góry), Y, A ,X.
Powodzenia
 

Do góry Bottom