1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kontroler DJ

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez YokaPL, Listopad 27, 2013.

1. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Siemanko przymierzam się do kupna kontorlera DJ póki co się rozglądam cena kontolera tak do 1400zl myśle.Czy ktoś z was może używa jakiegoś i mógłby polecić lub jakiś sklep internetowy :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dark c

dark c Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ŁDZ
    Bierz Vestaxa VCI-300 MK2. Za tę cenę na alledrogo powinieneś coś wyrwać. Dużo na nim imprez zagrałem, mam też swojego po przesiadce z gramofonów i póki co mi wystarcza, pomimo że wyszło kilka kontrolerów nowych z tej półki. Przestrzegam przed jakimiś reelopami i innymi wynalazkami z niższej półki, bo miałem porównanie i w skrócie to jak porównać jazdę maluchem do ferrari.

4. elfaraon9292

elfaraon9292 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Nie używałem żadnego kontrolera Dj. Ale mogę ci polecić sklep oferujący takie rzeczy. ledprofi.pl Kupowałem tam mikser, bezproblemowa wysyłka, nie ma problemu z kupnem na raty, oraz konkurencyjne ceny :p

5. dark c

dark c Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ŁDZ
    Ja zaś polecam djshop.pl Bezapelacyjnie jeden z najlepszych sklepów dla muzyka. Jednakże w sklepach tego vestaxa nie kupisz w podanym budżecie, więc proponuję znaleźć coś na alledrogo :)

Wczytywanie...

Poleć forum