1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kontroler do Xboksa One będzie kosztował 60 dolarów. Headset - 25 $

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 30, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Czyli prawdopodobnie za pada zapłacimy 250-280 zł, a za headset - 110-140 zł.

60 dolarów netto to zwyczajowo 60 euro brutto, czyli już z podatkiem. W złotówkach będzie to zapewne nie mniej niż 250 zł. Ale to kwota szacunkowa - do premiery Xboksa One w naszym kraju może się jeszcze wiele wydarzyć, a wiele zależy przecież od kursu euro. W każdym razie kwota za bezprzewodowy kontroler wydaje się w porządku, zwłaszcza że jest sugerowana (a więc w sklepach będzie taniej). Ponadto jeden kontroler znajduje się w zestawie z konsolą

Wersja joypada wraz z zestawem Play and Charge, czyli akumulatorkiem i ładowarką do niego, będzie kosztować 75 dolarów, czyli 310-350 zł (sama ładowarka z baterią - 25 $). Tu raczej poczekam na nieoficjalne zamienniki, bo przy X360 zdążyły mi się zepsuć (wyczerpana, nieładowalna bateria) aż dwa analogiczne microsoftowe zestawy do Xboksa 360.

Wreszcie headset - będzie dostępny za 25 dolarów (110-140 zł). Teoretycznie może być niepotrzebny, bo rolę mikrofonu spełni Kinect, ale po pierwsze nie wiadomo na ile precyzyjne będzie to rozwiązanie, a po drugie - wygodniej dla siebie i rodziny jest grać ze słuchawką na uchu.

Pamiętajmy, że Xbox One nie będzie kompatybilny z padem i headsetem do Xboksa 360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Peryferia w zabójczej cenie...
    Ale Chiny przyjdą z pomocą i padzik dostaniemy za 80zł

4. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciąg dalszy wyliczania każdego zestawu kabelków, bateryjek i ładowareczek, go go Microsoft! :D

5. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    z tego co pamiętam to do x360 bezprzewodowe tez nie były za tanie

6. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    O dzięki ci łaskawy Microsofcie że chociaż do zestawu dodałeś jednego pada! Chociaż bym się wcale nie zdziwił gdyby ten dodany pad był kosztem przewodu zasilającego, HDMI i wszelkich innych kabli...

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Hmm, z tego co pamiętam to do x360 był przewodowy w zestawie, a tutaj kosztuje 25$.
    Cena pada jak u konkurencji, tylko tam jest wbudowany akumulator, no i hs w zestawie :D

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    No nie były, ale ludzie muszą postękać, za pada można dać te 250 zł to jest jednorazowy wydatek gorzej z grami za 300 zł. Co do kupowania Chińskich podróbek to jak ktoś lubi kupować złom to nikt tego nie zabroni.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!

Hmm dziwne bo ja miałem zarówno w Xbox Slim bezprzewodowy, tak samo jak w Xbox Elite Jasper i w Xbox Arcade (nie pamiętam Falcon?) bezprzewodowy pad.
    Więc nie wiem o jakim zestawie mówisz :D

Pad jak pad.. Tak jak #Altres napisał, znacznie gorzej jak chodzi o gry w tej cenie heh.

10. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cena nie tragiczna, ale tak jak napisał #Altres gorzej z grami ;(

11. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Napisał że 25$, czyli drogą dedukcji i cofnięcia sie do pierwszego postu chodziło mu o headseta. ;)

1 osoba to lubi.
  12. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Hehe szkoda że te Chińskie podróbki od oryginału prawie się nie różnią (z moich porównań to jedynie chropowatością plastiku obudowy), są zapewne klepane w tej samej fabryce co piękne oryginały,
    więc nie mów że to złom Ja gram na podróbce a oryginał mam w szufladzie, dałem za niego 75zł.

13. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciekawy jestem czy pady będą kompatybilne z konsolami, 360 - One i na odwrót ?

14. paul323

paul323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Mam dla ciebie zla wiadomosc, nie beda dzialac. Zreszta ms tak powiedzial na poczatku.

Wysyłane z mojego Xperia x10 Mini Pro za pomocą Tapatalk 2

15. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Trzeba było czytać ze zrozumieniem to byś wiedział, że mówię o hs. Poza tym Core miał w zestawie pada przewodowego.

16. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Dlaczego nie mogą dać myszki i klawiatury zamiast za przeproszeniem albo chociaż łatwej (taniej) możliwości podłaczenia takich urządzeń (a nie przez trudno dostępne i drogie przejśćówki).Nie dośc że tańsze to jeszcze miliard razy wygodniejsze w graniu

17. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To niej est tak do końca. Podróbki np. padów do ps3 da się wyczuć po chwili użytkowania, plastiki na niskim poziomie, większe deadzony, pady trzeszczą i rozładowują się 2x szybciej. Nie wspomne od tym jak wygląda środek pada po rozkreceniu - katastrofa.
    Podróbek padów x360 nigdy nie doświadczyłem, wiem natomiast że wizualnie są nie do odróżnienia. Chinolki opanowali tę sztukę do perfekcji.

18. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Myszko nie dostaniesz, zapomnij to konsola (przynajmniej z nazwy) ale jak najbardziej mogli by dać wsparcie dla klawiatury, pisanie padem jest tragicznie niewygodne.

19. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Granie na kansoli za pomoca myszki i klawiatury jest...
    ...chore i smutne.
    Dobrze Ci sie gra przy kompie we wpol przygarbionej pozycji, niemal jak przybity do biurka?

Dla tego te przejsciowki i dedykowane klawy sa tak drogie.
    Mini klawa do pisania hmm czemu nie.

Wysłane z urządzenia Twoich marzeń.

20. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Bardzo bym chciał aby można wpiąc normalną klawiaturę i myszke.Kto powiedział że trzeba być przygarbionym.Klawiatura na kolanach,myszka na stole (bezprzewodowe) i jest super wygodnie przed TV.Pad z 360 jest do zdzierżenia,ale od PS3 daje popalić

21. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tylko patrząc na to co dodają w kolejnych daschboard'ach to myszka jak najbardziej by pasowała, nie do gier a do internetu.

Wczytywanie...

Poleć forum