1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kontroler Lunar White - opinie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Dzioba92, Październik 11, 2015.

1. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Posiada już ktoś niedawno wprowadzonego do sprzedaży pada w wersji Lunar White?

Szczególnie interesuje mnie jak pad leży w dłoni, czy gumowany uchwyt nie jest uciążliwy podczas długiej gry, jak wygląda spasowanie elementów i czy ten kolor złoty nie wygląda tandetnie w rzeczywistości.

Niedługo planuję zakup dlatego wszystkie opinie mile widziane :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Kupiłem ostatnio dla żony. Jakość wykonania bardzo dobra, wszystko działa jak należy, nic nie trzeszczy, luzów nie ma. Guma od spodu w niczym nie przeszkadza, pad lepiej przez to się trzyma. Bumpery działają ok. Koloru złotego jest tylko dpad i lt, rt. Wygląda to ok. IMG_0228.JPG

Dzioba92 lubi to.
  4. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zamawiałeś przez stronę Microsoftu czy udało Ci się dorwać go w jakimś sklepie?

5. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    przez stronę Microsoftu. doszedł chyba w 3 dni

6. sebo82

sebo82 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    153
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Poznan
    Jaki koszt takiego pada?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

7. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Na stronie Microsoftu jest po 259zl

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

8. Marcell_80

Marcell_80 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Prezentuje się pięknie .....
    Ps . Ja kupiłem dla syna pada edycję "MIDNIGHT FORCES" i muszę powiedzieć że jest lepiej wykonany niż standardowy....

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

9. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam wszystkich ponownie!

Właśnie dotarła przesyłka z Holandii z nowym padem.

Jedno ważne pytanie, czy u posiadaczy również pad nie łączy się z konsolą poprzez podczerwień i Kinect? Wcześniej zawsze parowanie dokonywałem poprzez IR i Kinecta, po pierwsze szybsze rozwiązanie po drugie konsola wychwytuje również kto aktualnie trzyma w dłoniach, którego pada.

Już myślałem, że dostałem uszkodzonego pada, ale na szybko w Internecie doczytałem, że w nowych padach z wejściem audio 3,5mm IR zostało całkowicie z padów usunięte.

Mógłby ktoś potwierdzić taką informację? Najlepiej na kontrolerze Lunar oraz zwykłym fabrycznym z wejściem audio.

Podczerwień aktywuje się poprzez wciśnięcie przycisku do parowania na górze kontrolera i podczas mrugania białego przycisku Xboxa, na górze przy przycisku parowania powinny pojawić się dwie czerwone diody.

Będę ogromnie wdzięczny za info :)

10. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardzo fajny pad, kupiłem dla żony w markecie z agd za 250 pln , na spodzie jest karbowana guma , a Przyciski RB i LB lżej chodzą lżej od pada z kompletu z konsoli. Bardzo fajny zakup. Wrażenie lepszej jakości i fajne opakowany.

11. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ogladalem dzis tego pada- gdyby nie ten zloty- brzydki krzyżak byl by mój :p pad z zestawu bialego z czarnym krzyżakiem znacznie ladniejszy

12. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szczerze mówiąc ten krzyżak i triggery w kolorze złotym nie wyglądają tak źle i tandetnie jak myślałem. Na zdjęciach i przy pierwszym zetknięciu robią takie sobie wrażenie, ale idzie się do nich przyzwyczaić. Teraz po miesiącu użytkowania nawet zaczyna mi się podobać chociaż nadal uważam, że w innym kolorze (np. czarnym) byłoby lepiej. :)

Odkąd mam tego pada to mojego klasyka z zestawu już nawet nie dotykam. Na prawdę pad robi ogromne wrażenie i powinien być fabrycznie dołączony do konsoli. Na pewno wiele osób doceniłoby taki kontroler i w porównaniach konsol dawałoby to spory plus na korzyść Microsoftu.

Największe wrażenie robi na mnie wykonanie, nic nie skrzypi, nie ma żadnych odstających krawędzi, luk, wszystko jest bardzo dobrze spasowane. Kolejna rzecz to gumowana powierzchnia z tyłu robi moim zdaniem kolosalną różnicę. Niestety ostatnio rozładował mi się akumulator w Lunar White i wziąłem do ręki mojego starego klasycznego pada... Powiem tylko tyle, że od razu podmieniłem akumulatorki bo nie mogłem na nim grać :D dziwne jak człowiek potrafi szybko przyzwyczaić się do luksusów :D

To samo tyczy się bumperów. W starym padzie nigdy mi one nie przesadzały i nie rozumiałem pretensji niektórych osób. Teraz po powrocie z Lunar White do klasyka od razu widać tą różnicę. Na prawdę Microsoft się spisał.

Wiadomo na plus jeszcze gniazdo 3,5 mm, chociaż go nie używam.

Pad lepiej trzyma się w dłoni i sprawia wrażenie solidniejszego również dzięki swojej większej wadze 245g (lunar) vs 233g (classic).

Jedyny minus, który odkryłem dopiero po zakupie to usunięcie z pada IR.

Mimo wszystko jest dużo więcej plusów i szczerze go polecam. Sam zastanawiam się czy nie wymienić drugiego pada na Lunar White, ale chyba jednak dozbieram parę groszy i kupię Elite jako drugi kontroler.

13. welcu

welcu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    jakiś miesiąc temu kupiłem Lunar White i jestem z niego naprawdę bardzo zadowolony, jakość wykonania lepsza niż standardowych padów, świetny grip i naprawdę ładnie wygląda. Gniazdo na słuchawki przydaje się i sprawdza się bardzo dobrze.
    Zdecydowanie mogę polecić tego pada jeśli ktoś myśli o jego zakupie.

Natomiast od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem wersji Elite, ale to juz zupełnie inna liga :)

14. Donrzuan

Donrzuan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam lunar white od okolo miesiaca i szczerze polecam, od kiedy mam lunara to "classic" lezy nie uzywany

15. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pad REWELACYJNY. Nic nie trzeszczy, nie skrzypi. Pad znakomicie dopasowany, analogi dużo dokładniejsze niż w wersji standardowej. Jedynie trigery takie jakieś szybkie :D. Pad droższy niby o około 40 zł od zwykłej edycji ale warty tej ceny. Gorąco polecam.

16. Buhaj47

Buhaj47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kupiłem pada w wersji Forza, i mam pytanie: nie przeszkadza Wam guma z tyłu, tzn, nie pocą Wam się dłonie?

17. Dzioba92

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18

U mnie guma jak najbardziej na plus. Lepszy chwyt, wygodniejszy, lepsze wykonanie. Co do pocenia to u mnie nie ma takiego problemu. Powiem nawet, że dużo bardziej pocą mi się przy klasycznym kontrolerze i przy kontakcie z plastikiem niż gumą. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale wydaję mi się, że to mocno indywidualna sprawa.

Wczytywanie...

Poleć forum