1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kontroler Sata sterowniki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez harrymason88, Kwiecień 27, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Witam mam kontroler jakis czas przymierzam sie do wgrania 3.0 i pytanie czy po wpieciu tego kontrolera w PCI trzeba odinstalowac(tak słyszałem)lub zainstalowac jakies stery?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Słyszałem o próbach odinstalowania ? Ja w swoim przypadku musiałem ZAINSTALOWAĆ sterowniki, ponieważ po podłączeniu napędu komputer się resetował.Do wgrywania sterowników i wyszukiwania używałem programu DriverMAX

4. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Rozumiem ze DriverMAX poszuka mi sterów i je zainstaluje?Jesli chodzi o sterowniki to niestety nie mam cos tam znalazłem w necie ale nie moge jeszcze tego sprawdzic flasha bede robił na win 7 64 a tobie na jakim win sie resetował?

5. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Driver max wyszuka i zainstaluje stery(będziesz musiał na ich stronce chyba konto założyć aby móc zessać te stery do programu).Ja wszystko robiłem na XPeku .Próbowałem pare razy na 7 x64 ale niestety w żadnym wypadku nie chciało wykrywać napędu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum