1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kontroler SATA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sebastian6191, Lipiec 3, 2011.

1. Sebastian6191

Sebastian6191 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam zamiar przerobić swojego xboxa i muszę kupić kontroler SATA, ale niezbyt się znam na tych kontrolerach. KONTROLER PCI IDE SATA RAID + BIOS AK60A SKLEP FV (1678577175) - Aukcje internetowe Allegro
    mógłby mi ktoś powiedzieć czy ten się nada do tego ? jeśli nie to dajcie link do takiego który będzie ok.

ps. Mam napęd Liteon.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    heh ty naprawde wierzysz że za 14 zł kupisz kontroler na via...przyslą promise...poczytaj forum ile ludzi kupiło tego bubla

4. Sebastian6191

Sebastian6191 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli na allegro tego nie kupie bo tam tylko w takich cenach. A zna ktoś może jakiś sklep internetowy w którym można kupić takiego ?

5. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem nie znam się na tym, ale nie można zapytać sprzedawcy czy to via czy promise? A jak źle przyślą to negatyw + reklamacja.

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  7. lancca12

lancca12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kościerzyna
    Broń Boże nie kupuj tego g****. Ja kupowałem najpierw w sklepie u mnie w mieście. Na pudełku narysowana była dobra karta, lecz już w środku była karta na podzespołach promise . Kartę wymieniłem dopłaciłem i dali mi te samą. W końcu oddałem im ją odzyskałem pieniądze i kupiłem właśnie na Allegro, lecz tak samo zdjęcie na aukcji dobrej karty a po przyjściu karta na podzespołach promise. Dzwoniłem jeszcze do kilku internetowych sklepów , aby się zorientować czy jest możliwość kupienia karty na podzespole VIA, każdy sprzedawca mówił że nie ma możliwości sprawdzenia ,czy jest to karta VIA. Na koniec zakupiłem kartę ze strony poleconej przez !opeael2 tylko jest to strona UK i wysyłają z UK, lecz przynajmniej jest wiadomo że to będzie VIA karta była rekomendowana też przez Team Executors, także luzik. Najlepiej zainwestuj troszeczkę kasy i kup z zagranicznej strony lub jeżeli ci się poszczęści to może jakiś kolega lub znajomy będzie takową posiadał.Poniżej podaję ci zdjęcia jaka karta była w pudełku a jaką powinienem dostać.

8. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    prosze o usuniecie tego postu

Wczytywanie...

Poleć forum