1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kontroler SATA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysix, Styczeń 20, 2012.

1. krzysix

krzysix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W moim komputerze mimo że podłączam pod wyjście SATA to komputer nie widzi napędu (XBOX SLIM 0225) więc postanowiłem kupić jakiś tani kontroler czy ten będzie dobry ? KONTROLER PCI IDE SATA RAID + BIOS AK60A SKLEP FV (2045683584) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zdjęcie wskazuje, że tak ale parszywe padalce zawsze przysyłają na chipsecie promise. Nie wiem jak jest ze slimowymi napędami ale pod phata taki kontroler się nadaje: via VT6421. Poczekajmy na odpowiedź posiadacza slima bo może nie w tym leży problem.

4. krzysix

krzysix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tego nie wiem ale nie jestem pewny jeszcze czy ten kontroler wystarczy bo gdzieś na YT widziałem że jakiś facet używał kontrolera sata (podobnego co podałem) i urządzonko USB>SATA czy coś takiego.

5. krzysix

krzysix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pomoże ktoś czy nie ?

6. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Pisałem dużo razy żeby czytać dokładnie aukcje na allegro! To co pokazałeś to nie jest czipset VIA tylko PROMISE i nie nadaje się do flashu napędu Xbox'a.
    Najlepiej kup z tego sklepu Sklep internetowy NET-S Gdynia 05329 KONTROLER PCI e-SATA + SATA + IDE

To jest potrzebne żeby wejść w Vendor Mode napędem slim, jeśli sam kontroler nie wystarczy.

7. krzysix

krzysix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie ma gdzieś taniej ? 40 zł to sporo a na tutorialach upierali się że potrzebne są (...) kontroler sata koszt koło 15-20 zł ;/ I jeszcze to urządzenie USB gdzie znajdę po taniej cenie ?

8. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Skoro szkoda ci 40zł to lepiej nie graj i nie kupuj żadnych gier..

9. krzysix

krzysix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hehe... skoro jesteś taki bogacz czekam na przelew ^.-

10. krzysix

krzysix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok kupiłem te dwie potrzebne rzeczy USB 2.0 IDE ADAPTER 2,5''+ 3,5''+ SATA + ZASILACZ (2068268673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i Sklep internetowy NET-S Gdynia 05329 KONTROLER PCI e-SATA + SATA + IDE

Mam nadzieję że będzie wszystko OK :)

Wczytywanie...

Poleć forum