1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kontroler VIA Sata

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Skay, Maj 17, 2010.

1. Skay

Skay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam do Was prośbę potrzebuję kupić kontroler sata VIA w celu przeróbki dysku wd scorpio 2500BEVT tak aby działał pod xboxem 360. Mam teraz pytanie, ponieważ na allegro znalazłem kilka kontrolerów firmy VIA i nie wiem czy każdy się będzie nadawał daje tutaj linki i proszę powiedzcie mi, który mam nalepiej wybrać lub jeśli są złe to proszę doradźcie mi ewentualnie jakiś inny kontroler firmy VIA z góry dziękuję i pozdrawiam.

Linki:

Kontroler 1

Kontroler PCI via vt6421a- SATA, IDE- własny bios (1043183283) - Aukcje internetowe Allegro

Kontroler 2

AK60A KONTROLER PCI IDE SATA RAID VIA + BIOS FV (1028254173) - Aukcje internetowe Allegro

Skay

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    pierwszy jest dobry bo na chipsecie VIA 6421a
    a drugi jest na Promise
    (tak jest w opisie aukcji choć zdjecie jest z via) czyli nie dobry ...
    chyba że sprzedający sam nie wie co sprzedaje :D więc się go dopytaj ..

4. Skay

Skay Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jaki kontroler mógłbyś mi jeszcze polecić oprócz tego pierwszego bo to jest niestety licytacja i mogę ją przegrać różnie bywa, bardzo bym Cię prosił o podanie linku :) do jeszcze innego na wszelki wypadek :p

Pozdrawiam :)

Skay

5. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
Wczytywanie...

Poleć forum