1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Kontroler] xbox 360 pad do PC PRZEWODOWO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez slooikk, Styczeń 25, 2012.

1. slooikk

slooikk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemasz! Szukam na necie i albo są niedokładne poradniki,albo schodzi to na wireless. Otóż, zastanawiam się jak podpiac moje pady za pomocą kabla Play und charge kit do PC i grać nimi? Podpinam pod Windowsa kabel (Windows 8) słychać dźwięk nowego urządzenia, stery się ściągnęły automatycznie ale pod wireless, ja dosciagnalem stery pod kablowe pady ze stronki microsoftu. Wszystko fajnie czytalem nawet poradniki z pomoca programu MotioninJoy Gametool ale tam nie widać aby pad był widoczny. Na kablu w padzie świeci się zielona albo czerwona lampka, czyli zasilanie z kompa i jakis kontakt z nim jest. Mam pytanie, macie moze sprawdzone sposoby aby PC czytał pada i normalnie z nim wspolpracował? Dzieki z gory!

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Kabel ''Play And Charge'' służy TYLKO do ładowania pada.

Wczytywanie...

Poleć forum