1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kontynuacja Alana Wake w... 3D!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez codmistrz, Lipiec 7, 2010.

1. codmistrz

codmistrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Alan Wake to psychologiczny thriller stworzony przez Remedy Entertainment wyłącznie na Xboxa 360. Dzisiaj, poprzez oficjalną notę producenta zostaliśmy poinformowani, że do produkcji nowych dodatków i kolejnych części zostaną użyte programy 3D.

3DS Max, MotionBuilder i Mudbox Autodesk to trzy aplikacje, które będą wykorzystywane przy tworzeniu nowych rzeczy dla gry Alan Wake. "Zmiany w branży gier wideo są już pewne. Deweloperzy muszą być gotowi do wdrożenia nowych przełomowych technologii i pracować szybciej oraz bardziej intensywnie. Patrząc w przyszłość, idziemy w kierunku tworzenia bardziej interesujących wątków oraz zawansowanej animacji postaci. Ważne jest, aby mieć najnowsze technologie, które udostępniają takie programy, jak Autodesk 3ds Max, MotionBuilder i Mudbox. Dzięki temu możemy się rozwijać." powiedział Sami Vanhatalo, dyrektor techniczny z Remedy Entertainment.

W nocie prasowej możemy jeszcze wyczytać, że Remedy Entertainment wybrał oprogramowanie do grafiki 3D i animacji Autodesk, Inc (NASDAQ: ADSK), które posłużą do tworzenia nowych gier „Alan Wake”.

Oznacza to, że kolejne części Alana Wake′a są już w drodze i będą w 3D.

Źródło: Consoleo - Konsolowy Konkret |

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    No Alan Wake w 3D to by było to :D
    Ale niestety na chwilę obecną 3D w telewizorach jest z grubsza słabe...

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    3D to dla mnie porażka :).

5. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    A myślałem, że na DLC się skończy...

6. codmistrz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    meczek no coś Ty! Widac, że Alan Wake przyniósł im spory zysk, dlatego nie spoczną tylko na jedynce:) Najlepszym przykładem jest seria Call of Duty... Końca nie widac... Dosłownie... Myślę, że wyjdzie jeszcze DLC do Alana Wake, potem Alan Wake 2 w 3D i koniec... Potem zrobią nową, bardziej efektowniejszą grę w 3D

7. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla twojej wiadomości Alan słabo się sprzedał, wyszedł na jedną platformę i w dodatku konkurował z Red Dead Redemption. Na pewno coś innego musiało wpłynąć na decyzję o powstaniu kontynuacji. Co do technologii 3D to moim zdaniem na chwilę obecną nie ma się czym podniecać.

8. codmistrz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie podniecam się technologią 3D, nie podniecam się kontynuacją Alana Wake'a, więc wyluzuj.

9. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Boże, analizuj czasami co się pisze. Napisałem tylko że Alan się słabo sprzedał, mam gdzieś czy się podniecasz kontynuacja czy technologią 3D, napisałem, że to MOIM ZDANIEM technologia 3D dopiero zaczyna się tworzyć więc w obecnym stadium rozwoju jest mało zaawansowana. To było MOJE ZDANIE i wcześniejsza wypowiedź odnosiła się do twojej tylko tym, że Alan słabo się sprzedał jak na produkcję która powstawała kilka dobrych lat, a nie tak jak napisałeś "Alan się dobrze sprzedał", nie wprowadzaj ludzi w błąd...
    A żeby nie było postów nie na temat, to liczę, że kontynuacja będzie posiadała nagrody dla avatarów bez potrzeby posiadania edycji kolekcjonerskiej, a jeżeli tak ma być, to Limited edition powinien zachęcać kupnem, a nie jakieś artbooki, sountracki czy komentarze, gadżety z gier typu pendrive(Forza, czy RE5) lub figurki, moim zdaniem bardziej przyciągają potencjalnych nabywców edycji kolekcjonerskiej.

10. t0mi_kg

t0mi_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Co do gry, to uważam, że nieważne czy jest 3D czy 10D ( :D ) liczy się grywalność i przyzwoita grafika, dzięki której można zawiesić oczko na jakiś czas. Alan Wake to dla mnie długo oczekiwany przerywnik wśród "horrorów". Ja nie rozumiem trochę co sie dzieje z tymi grami...resident to juz nie to samo co kiedyś...ostatni silent hill to nie wiem co to mialo być - zrezygnowanie z walki, tylko same uciekanie :D Minusem AW jest chyba tylko to, że przeciwnicy są praktycznie jednakowi(dobrze by było jakby wprowadzili dużą rozmaitość przeciwników, aż sie prosiło o jakieś hm wilkołaki(?) w tych lasach :D ) albo ożywianie przedmiotów - zapewne mialo na celu "zapełnienie" otoczenia, zeby gracz po prostu nie biegl przez lokacje bez zatrzymania, tylko stanie i zacznie walczyć z kontenerem od śmieci hehehe :D
    Mimo wszystko gra swój klimat ma i chetnie bym zagrał w 2 część :)

11. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiadomo ze liczy sie grywalnosc grafika itp. ale efekt 3D w tego typu grach może sprawić wiele przyjemności :) Z chęcią bym zagrał w takie coś w 3D z dżwiękiem surround :)

Wczytywanie...

Poleć forum