1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kontynuacja Obliviona 200 lat później?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Październik 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Na stronie jednego z wydawnictw książkowych pojawiła się informacja o kontynuacji głośnego Obliviona. W opisie powieści Grega Keyesa zatytułowanej The Elder Scrolls: Infernal City mogliśmy przeczytać (tekst został zmieniony jakiś czas temu), że będzie ona swoistym pomostem pomiędzy czwartą częścią serii, a planowaną kontynuacją, która miałaby rozgrywać się 200 lat później.
    Wspomniana książka Keyesa, czyli Infernal City, opowiada historię, która wydarzyła się 45 lat po tzw. kryzysie obliviońskim, znanym oczywiście z gry i rozszerzenia Shivering Isles. Dzieło pisarza miałoby więc ukazywać przyszłość świata stworzonego przez Bethesdę i wprowadzać nas do następnego rozdziału. Jak widać, miałby się on rozgrywać 200 lat po przygodzie znanej z Obliviona.

Naturalnie firma Bethesda nie zapowiedziała jeszcze następnej odsłony The Elder Scrolls, nawet mimo pewnych niejasnych dowodów jej istnienia, które pojawiły się w sieci. Niektóre sugestie wskazywały, że doczekamy się wieloosobowej wersji produkcji, jednak na razie nie otrzymaliśmy żadnego potwierdzenia w tej sprawie. Pozostaje nam poczekać na komentarz dewelopera.
    W związku z powyższą informacją pojawiają się oczywiście spekulacje. Przesunięcie czasu akcji o 200 lat daje twórcom właściwie spore pole do popisu, bo w końcu świat mógłby ulec zmianie w znacznym stopniu. Niektórzy zastanawiają się czy nie będzie to oznaczało przykładowo pojawienia się nowych technologii, jak np. broni palnej i wykorzystania doświadczeń z produkcji Fallouta 3.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48834

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    200 lat czasu Oblivionskiego i bron maja wynalezc?Watpie;]

Ale ja czekam i mam nadziejeeeeeee-toz OB to najlepsza gra cRPG-FPP jak dla mnie!

4. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fajnie że wyjdzie nowy The Elder Scrolls. Ja mam nadzieje że wyjdzie po Polsku, przynajmniej w wersji kinowej. A wy jak myślicie czy jest taka możliwośc? Dragon Age teraz będzie spolonizowany, więc może, może.

5. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Na pewno spolonizują. Żaden RPG nie wciągnął mnie tak jak Oblivion, poprostu żaden. A jeżeli Bethesda trochę jeszcze popracuje nad widokiem z 3ciej osoby, to będzie poprostu gra ideał. Bo jednak w Oblivionie, i Fallout 3 ten tryb kamery wyszedł im nijak. Ale to tylko szczegół.

6. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Wy tu gadacie o polonizacji kiedy jeszcze nie ma info o grze-to dopiero spekulacje-.-

7. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No o czymś trzeba gadać...

8. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Ok,ale warny za zbedne posty poleca;]

9. Yourek

Yourek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    Ja bardzo lubię te serię. Pamiętam jak grałem w morrowinda. To było coś :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum