1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konwerowanie filmow do WMV HD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bugatti415, Listopad 14, 2010.

1. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Witam wszystkich uzytkownikow forum.Mam pytanie dotyczace konwertowania filmow.A konkretnie z formatu Blu Ray,lub matroska MKV jak kto woli do formatu WMV HD.Wiadomo ze ten format jest zgodny z xbox 360.Zalezy mi na jakosci obrazu,a nie posiadam jak narazie odtwarzacza.A plyty tez nie sa tanie,no i trzeba tez miec nagrywarke.Wiec musze sie zadowolic takim rozwiazaniem.Problem jednak jest w tym ze po przekonwertowaniu materialu do formatu WMV HD obraz jest bardzo dobrej jakosci z tym ze brak mu calkowitej plynnosci.Tzn. przesow obrazu podczas najazdu kamery lekko sie przycina.I nie wiem co z tym mozna zrobic.Konwertowalem roznymi programami i w roznych rozdzielczosciach.Ale efekt zawsze jest ten sam,a szkoda.Filmy na konsoli odtwarzam z pendrive 16GB KINGSTON.Moze lepiej byloby wypalic plyte ? Aktualnie uzywam programu AVS Video Converter 6.A moze tego efektu nie da sie uniknac i jest to normalne? Jest w srod was ktos kto sie na tym zna i mial juz z tym do czynienia ? Prosze o konkretna odpowiedz.Z gory dziekuje za pomoc.:rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    To jest normalne bo .wmv po prostu nie obsługuje poprawnie jakości FullHD. Nie ważne czym będziesz konwertował.
    Poza tym filmy HD są kręcone w 24klatkach na sekundę a xbox odtwarza 25klatek/sek dlatego czasami zdarza się, że film w HD przeskakuje i brak mu płynności.

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    przerobienie blu ray i mkv to ciężki kawał chleba i ja po kilku set próbach dałem sobie siana zawsze coś było nie tak to płynność zła tu się zacina a jeszcze inaczej to przerabia przez całą noc tzn 12h od 22 do 10 i jest 30% jak wpadniesz na dobry sposób daj znać , ja podłączyłem kabel do pc i tv i oglądam nawet w tej chwili brat ogląda na tv :)

5. Duncan

Duncan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard
    No i kazda konwersja jest niestety stratna,kiedys sie bawilem w przerabianie mkv na wmv hd,lecz odpuscilem i zakupilem Wd media live player.

6. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Najlepiej kupić telewizor, który fabrycznie odtwarza filmy z pen-drive.
    Mój odtwarza .mkv, .mp4, .avi, .wmv i większość znanych formatów.
    Dodatkowo ma tę opcje, że filmy w HD odtwarza w systemie 24klatek/sek czyli tak jak te filmy są robione. Obraz cudeńko

Polecam każdemu Samsung LE40C550 ( i cena stosunkowo niska jak za taką multimedialność)

Wczytywanie...

Poleć forum