1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konwerter max3232

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vava12, Lipiec 13, 2010.

1. vava12

vava12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie czy przy pomocy tego urządzenia uda mi się przerobić xboxa 360
    http://sklep-elektroniczny.com.pl/k...s232---ttl-max3232-33v---55v-em209-modul.html
    Interfejs konwerter RS232 - TTL MAX3232 3,3V - 5,5V EM209 MODUŁ

2. Lotnik421 Xbox One

3. vava12

vava12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    liteon (sierpień 2008)

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Jak chcesz wykonać przy pomocy tego modułu to kolega Dexter zrobił poradnik :

Jak wykonać flashowanie napędu Liteon w Xbox 360 - Komputery.Spryciarze.pl - video

Sam jednak skorzystałem z poradnika podanego przez kolegę wyżej. Za części wyszło mi 2zł w elektronicznym, polutować podłączyć i bez problemów można odczytać klucz. Powodzenia :)

Wczytywanie...

Poleć forum