1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konwerter pada od PS2 do Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GameBoxPL, Sierpień 25, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. GameBoxPL

GameBoxPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy opłaca się kupić konwerter pada od PS2 do Xbox360 za 37zł.
    Bo to co ja czytałem "Aby urządzenie działało prawidłowo z konsolą Xbox 360 wymagane jest równoczesne podłączenie pada przewodowego Xbox 360 i pada Ps2".

Ja to rozumiem tak jak bym musiał mieć 2 pady przewodowe, jeden od Xbox'a, drugi od PS2 a ja mam tylko jeden przewodowy od PS2.
    Więc jak mam pada bezprzewodowego od Xbox'a360 i przewodowego od PS2 to i tak mógłbym grać na 2 padach?/:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie będzie Ci to działało...

Wczytywanie...
Status Tematu: