1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konwerter PS2 -> xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez barman_2000, Wrzesień 5, 2010.

1. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    witam, znalazlem takie cos NOWOSĆ! PODŁĄCZ PAD OD PS2/PS3 DO XBOX360. HIT! (1215391352) - Aukcje internetowe Allegro zaciekawilo mnie to poniewaz mialem kupowac kiere do xboxa ale mam na stanie kiere ktora gralem na PS2 i teraz moje pytanie czy bedzie ona dzialac po podlaczeniu jej tym konwerterem bo wyszlo by mnie to taniej niz kupno nowej kierownicy, moze ktos mial stycznosc z czyms takim i moze sie wypowiedziec bo opis jest zachecajacy

2. Lotnik421 Xbox One

3. stenders1987

stenders1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym zadzwonił do gościa który to sprzedaje ,on będzie pewnie wiedział.

4. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no na taki pomysl to ja tez wpadlem... i to samo co on mi powie to mam w opisie, ale sie pytam czy ktos z graczy to uzywal, widzial bo on bedzie zachwalac zeby tylko sie sprzedalo

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    o kurcze :) nie dawno ktoś sie pytał czy można gitarę od ps-a podpiąć do xboxa
    i stwierdziłem że nie ,a tu prosze nowy sprzęcik...
    wg.mnie problemem jest cena 100zł i chyba nie warto

6. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no nie wiem czy problemem tu jest cena... ja majac sprzet od PS2 wole kupic sobie to za 100 niz nowy sprze do xboxa ktory kosztuje conajmniej 3 razy tyle, tylko mi chodzi czy to DZIALA

7. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Możemy również podłączyć oryginalną mate do tanczenia od PS2 a także inne oryginalne kontrolery od PS2/PS3. Powinny działać również nieoryginalne kontrolery, ale z nimi to już rózniebywa . Na 100% oryginalne pady i inne kontrolery działaja bez zarzutu. Po co się męczyć na padzie od xbox360 jeżeli jesteśmy przyzwyczajeni do kontrolera Sony.

no napisał, ze inne działaja.
    btw zaciekawilo mnie to bardzo, trzeba będzie sprobowac, dziekuje za link

8. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    gosciu mi napisal ze pady od PS2 i PS3 dzialaja napewno bo to mial okazje sprawdzic a co do reszty to nie wie, zaryzykuje i kupie to jesli nie bedzie dzialac mi ta kierownica zawsze moge sprzedac

Wczytywanie...

Poleć forum