1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konwertowanie filmów na mp4 dla PSP - zbyt duży rozmiar filmu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mefistofeles, Marzec 1, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mefistofeles

Mefistofeles Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Obecnie używam programu "WinAVI MP4 Converter", gdy chcę skonwertować film, włączam go i klikam tam na ikonkę PSP. Film po konwertowaniu zajmuje ponad 600 mb, ale filmy jakie widzę mają po konwersji nieco ponad 400 mb. Podejrzewam złe ustawienia obrazu, dźwięku itp. Czy ktoś mi poda dobrą konfigurację dla PSP? Jestem na 10000% pewien, że to nie jest wina programu. zainstalowałem najnowsze kodeki i film w formacie mp4 (przypominam, mniejszy obraz, dźwięk itd.) zamiast zajmować 400 mb ma ponad 700 mb! Dodam, że pierwotna wersja avi ma ledwo 700. Załamka Smutek

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To jest forum poświęcone tematyce PSP ?? Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum