1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konwertowanie powtórek FIFA 12

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Arek0402, Listopad 9, 2011.

1. Arek0402

Arek0402 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Skopiowałem zapisaną powtórkę na pendrive przerzuciłem na dysk programem USB XTAF ale te powtórki nie mają żadnego rozszerzenia :( Są uznane przez system po prostu za jakiś "Plik" jest jakiś program który może konwertować te powtórki lub chociaż je odtwarzać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Balibumel

Balibumel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam ten sam kolega co Arek0402
    Jeżeli ktoś wie jak otworzyć te powtórki był bym bardzo wdzięczny . ;)

4. pzajac2

pzajac2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Wątpie żeby była taka możliwość, bo w pliku nie ma filmu, tylko dane binarne. Podobnie nie można wydobyć fotek z Forza3 i 4.

Najsensowaniejsze wydaje się podłączenie xboxa do karty tv / grabbera video w PC i zapisanie powtórki, odtwarzając ją na xboksie.

Wczytywanie...

Poleć forum