1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kooperacja dla dwóch osób w kampanii Modern Warfare 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Maj 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na wspominanym we wcześniejszym news'ie pokazie w Londynie - Glen Schofield (ze studia Sledgehammer Games) potwierdził, że kampanie dla pojedynczego gracza w Modern Warfare 3 można będzie rozegrać w trybie kooperacji. Jednak oprócz tego, powróci dobrze znany nam z MW2 tryb Operacji Specjalnych (Spec Ops) i podobnie jak kampania dostępny będzie dla max 2 osób.

Wiadomość ta na pewno zadowoli osoby, które bardziej odnajdują się w singlu niż w multi. No i warto dodać, że po raz pierwszy w serii Modern Warfare można będzie zagrać kampanie razem ze znajomym. (info: Larala)

źródło : Kooperacja dla 2 osób w kampanii Modern Warfare 3 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    wszystko spoko ale czemu jest screen z gry modern warfare 2 ? co to ma wspolnego ?

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ooooooooooo bardzo dobry plus :) Kampania na 2 graczy - tego mi brakowało ;)

5. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    i tak wymięka przy girsach trzecich i 4-osobowej kooperacji w singlu...mmmm :)

nie no jest dobrze, jak na razie jestem zadowolony z info jak i tego że acti nie wciska bullshitu i pokazali oficjalne screeny z konsol :)

6. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    To bedzie w COD20, od 50 maja robic nowy silnik. Q3 rulz :p

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Z każdą nową wiadomością nt. Modern Warfare 3 jest coraz lepiej :D

8. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    No muszę przyznać że ta wiadomość mnie ucieszyła, brakowało mi tego w MW2

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kocham coopy ;D już się nie mogę doczekac tej gry, moim zdaniem zmiażdży konkurencję.

10. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    bardzo dobrze ze bedzie coop, mam dobrego typa co lubi niezle ponaparzac w cod, special ops w m2 przeszlismy praktycznie wpolnie wiec tym bardziej sie ciesze ze bedzie mozna to powrotrzyc w nowej odslonie. no i jeszcze single - coop czekam, CZEKAM!!

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W końcu, w WAW świetnie mi się grało na splicie i jak dla mnie to jeden z ważnych argumentów do zakupu MW3 :D

12. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Zmiażdży tylko w kwestii sprzedaży :) bo moim zdaniem BF3 oferuję znacznie więcej

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nareszcie :) tego brakowało w CoD MW 2

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to idz i zaloz nowego posta na temat battlefielda 3 i rajcuj sie tam bo tutaj jest temat o modern warfare 3

15. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Dobra wiadomość:)
    W WaW też był co-op ale nie grałem.

16. ChybeQ

ChybeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Co do porównań GF3 i MW3 - dowiemy się na 100% po premierze (albo gameplayach) a takie stękanie co to BF ma do zaoferowania jest nie na miejscu - kto powiedział, że finalka będzie taka śliczna na X'ie? Możliwe, że tylko PC z konfigiem nieosiągalnym dla ludzi z budżetem rzędu 2k na kompa albo PS3 uciągną to w takiej jakości, a Xboks będzie nieco słabiej wyglądał... Tak samo z MW3 - póki co to tylko filmiki promocyjne, więc nie ma co hejtować i spokojnie czekać na premierki ^^

Ja osobiście nie mogę się doczekać MW3 ORAZ BF3. Dla mnie obie serie są super - jedna ma to, czego drugiej brak i na odwrót ;)

Co-op jak najbardziej na plus. DUŻY plus :D

17. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
  18. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Lubię call of duty ale ile można grać w to samo ? to tak jak by wychodziły dodatki a nie nowe gry, więc nie napinaj się bo to jest forum i każdy może napisać swoje zdanie a jak nie potrafisz tego zrozumieć lub coś się nie podoba to przestań tu zaglądać, albo czytaj i nie udzielaj się jak nie masz za grosz kultury i nie życzę sobie żebyś się do mnie napinał bo się nie znamy więc trochę szacunku

19. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    No to może Pan łaskawie powie co oferuje "więcej" poza prze-hiper-ultra-pro-elo-grafiką i zniszczeniami? Bo z tego co zauważyłem, to większość na + BF'a potrafi tylko i wyłącznie wymienić silnik graficzny, nic poza tym.

A do tematu to tylko szkoda, że co-op max dla dwóch osób, w czwórkę zawsze weselej, no ale tak czy inaczej to super wiadomość, zawsze to jakaś miła odskocznia od multi.

20. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Samoloty, Helikoptery, pojazdy, łodzie, z każdą nowa częścią zmiany, realistycznej odwzorowane pole walki i wspaniały dźwięk.
    Ale najważniejsze że nie jest to odgrzewany kotlet!

21. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    A co-op jest? Nie ma :) A co do tych zmian w serii Battlefield to bym się zastanowił, gdyż np BF: 2142 jest praktycznie identyczny jak BF: 2 (jedynia różnica to taka, że 2142 dzieje się w przyszłości) Tak samo Battlefield: Vietnam jest jakby to powiedzieć kalką BF'a 1942. Dopiero Bad Company było przełomem, tak jak Call of Duty 4, następnie BC 2 które wprowadziło jakieś tam usprawnienia, jak Zniszczenia 2.0. No i weź do pod uwagę, że Call of Duty od samego początku nie miało pojazdów jako takich do kierowania, za to BF od samego początku był nastawiony na pojazdy. Więc gdyby nagle w CoD pojawiły się pojazdy, to tak jak by je usunąć z BF'a - całkowicie bez sensu. W jednym aspekcie się z tobą zgodzę - dźwięk, bo co do realizmu, to od kiedy trzeba oddać 2 strzały ze snajperki w gościa żeby padł? Tyle ode mnie i proszę was ludzie, przestańcie w końcu porównywać te gry, już lepiej pasuje porównywać BF'a np do Operation Flashpoint albo Homefront.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum