Kooperacja już jutro trafi do Titanfall - za darmo!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Od wczoraj pojawiały się doniesienia, że Respawn Entertainment przygotowuje dużą aktualizacje do Titanfall. Deweloperzy zaprezentowali innowacje na specjalnym live-streamie – największą niespodzianką jest tryb hordy.

Już jutro zainteresowani gracze będą mogli pobrać dotychczas największą aktualizację do Titanfall. Najważniejszym elementem dodatku będzie tryb We Frontier Defense, w którym czterech graczy zawalczy z hordami przeciwników. Zadaniem uczestników zabawy będzie ochranianie specjalnych maszyn.

Ponadto twórcy zapowiedzieli, że jeszcze w listopadzie do gry trafią dwa nowe tryby:

  • Marked for Death Pro – to wariacja znanego trybu, w którym zawodnicy są oznaczani na początku rundy. Premiera 26 listopada.
  • Deadly Ground – na mapach pojawi się specjalny trujący dym, który będzie unosił się nad ziemią. W tej sytuacji gracze muszą korzystać ze ścian budynków oraz dachów.


Twórcy zadbali również o zmiany na Czarnym Rynku, przygotowali nowe osiągnięcia (wyłącznie na Xboksie One), karty oraz wiele więcej. Wszystkie szczegóły aktualizacji znajdziecie tutaj.

 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
...tylko nie podali ile człowiek ma czasu żeby to ograć bo nie wiadomo czy nie zabiorą tego przy następnej aktualce ;)
btw jak ktoś ma ochotę ograć tego coopa na x360 - PW
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ten coop, to wychodzi też od razu na X360, czy trzeba będzie poczekać jakiś miesiąc względem XO?
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ten coop, to wychodzi też od razu na X360, czy trzeba będzie poczekać jakiś miesiąc względem XO?
Raczej trzeba czekać bo update do tytana z ostatnim dlc mieliśmy we wtorek. Zdziwiłbym się jakby teraz wydali kolejny.
 

fazarro

Użytkownik
Użytkownik
ja wczoraj miałem jakąś aktualizacje (~250 MB), ale nie przyjrzałem się trybom gry, bo od razu odpaliłem rozmaitości.

btw. macie jakiś dobry sposób na wyzwanie na 9 generację (wygrać 100 rund)?
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Mam sposób......





wygraj 100 rund :):)
 

Do góry Bottom