1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kooperacja już jutro trafi do Titanfall - za darmo!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 22, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Od wczoraj pojawiały się doniesienia, że Respawn Entertainment przygotowuje dużą aktualizacje do Titanfall. Deweloperzy zaprezentowali innowacje na specjalnym live-streamie – największą niespodzianką jest tryb hordy.

Już jutro zainteresowani gracze będą mogli pobrać dotychczas największą aktualizację do Titanfall. Najważniejszym elementem dodatku będzie tryb We Frontier Defense, w którym czterech graczy zawalczy z hordami przeciwników. Zadaniem uczestników zabawy będzie ochranianie specjalnych maszyn.

Ponadto twórcy zapowiedzieli, że jeszcze w listopadzie do gry trafią dwa nowe tryby:

• Marked for Death Pro – to wariacja znanego trybu, w którym zawodnicy są oznaczani na początku rundy. Premiera 26 listopada.
    • Deadly Ground – na mapach pojawi się specjalny trujący dym, który będzie unosił się nad ziemią. W tej sytuacji gracze muszą korzystać ze ścian budynków oraz dachów.

Twórcy zadbali również o zmiany na Czarnym Rynku, przygotowali nowe osiągnięcia (wyłącznie na Xboksie One), karty oraz wiele więcej. Wszystkie szczegóły aktualizacji znajdziecie tutaj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ...tylko nie podali ile człowiek ma czasu żeby to ograć bo nie wiadomo czy nie zabiorą tego przy następnej aktualce ;)
    btw jak ktoś ma ochotę ograć tego coopa na x360 - PW

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ten coop, to wychodzi też od razu na X360, czy trzeba będzie poczekać jakiś miesiąc względem XO?

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Raczej trzeba czekać bo update do tytana z ostatnim dlc mieliśmy we wtorek. Zdziwiłbym się jakby teraz wydali kolejny.

6. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja wczoraj miałem jakąś aktualizacje (~250 MB), ale nie przyjrzałem się trybom gry, bo od razu odpaliłem rozmaitości.

btw. macie jakiś dobry sposób na wyzwanie na 9 generację (wygrać 100 rund)?

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mam sposób......

wygraj 100 rund :):)

Wczytywanie...

Poleć forum