1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopia bezpieczeństwa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez juzieczek, Sierpień 12, 2012.

1. juzieczek

juzieczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xboxa zobaczyłem w działaniu 3 dni temu - zainteresowałem się tematem kopii bezpieczeństwa płytek po zobaczeniu ceny każdej z nich. Siostrzeniec, który używa xboxa nie wie nic więcej poza tym jak grać. Temat wydaje się być frustrujący - gry za 169zł, jedna rysa i do kosza?

Szukam, szukam - czytam i niewiele wiem - każdy tylko pisze: szukaj bo było tyle razy. No więc szukałem, czytam drugi dzień i ... jakość odpowiedzi jest taka, że nic nie wiadomo.

Stąd pytanie: posiadając konsolę xbox (ewentualnie pc'ta) - czy jest możliwość bez kupowania napędów, wgrywania firmwareów, patchowania - stworzenia kopii bezpieczeństwa płyt z grami. Tak aby po zarysowaniu nie zostać z ręką w nocniku?

Ps. Nie wiem co jest nie tak z forum natomiast większość poradników wskazuje na nie istniejący adres co skutkuje przekierowaniem do strony głównej forum...
    Np. http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932.html -> http://xboxforum.pl/forum.php

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    oryginalnej plyty bez specjalnego napedu nie zgrasz, mozesz sciagnac kopie z neta ale bez przerobionego napedu nie uruchomisz jej w xboxie

1 osoba to lubi.
  4. juzieczek

juzieczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przerobiony napęd - chodzi o sam napęd dvd, czy może mianem "napęd" określa się całego xboxa?
    Wystarczy przenieść dvd do pc'ta i zrobić upgrade firmware'u?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    naped to naped, przerobienie napedu to nie jest taka prosta sprawa, w zaleznosci od modelu sa rozne metody, trzeba wyciagnac klucz z napedu i dopiero potem mozna wgrywac flash

1 osoba to lubi.
  6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A robienie kopii oryginalnej płyty to tez nie jest taka prosta sprawa, jeśli przerażają cie ceny gier daj konsolę fachowcowi on przerobi naped a ty bedziesz ściągał gry z neta i kupował puste płyty :) + nagrywarka obsługująca lt maxxx

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum