1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kopia płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mirk, Luty 23, 2012.

1. mirk

mirk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich na forum
    temat pewnie pojawia się co chwile ale ja nie znalazłem zadowalającej odpowiedzi więc napiszę
    Ponieważ nie mam dysku twardego a dzieciaki mieszają płytami jak kartami mam pytanie: Jeżeli nie chce przerabiać xbox'a czy mogę w jakiś sposób zrobić kopie zapasową płyty z której będę odpalał gierkę? bo aż wierzyć mi się nie chce że nie bo przecież to nie jest nie legalne? ale jeżeli nie można to jeżeli moja konsola jest ciągle online to czy mogę dostać bana za samo przerobienie?
    Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    bana dostajesz za przeróbke napedu, a granie na kopii tylko umozliwia wykrycie owej przeróbki

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do tworzenia kopii oryginalnych płyty jest kreon drive, z tym że do ich odpalenia potrzebujesz LT (przeróbki). Bana dostajesz za flash napędu.

Wczytywanie...

Poleć forum