1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kopia profilu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mattix94, Maj 5, 2012.

1. mattix94

mattix94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Mam profil live ale chcialbym zrobic jego kopie zeby miec i live i offline na dysku jednoczesnie da sie to jakos zrobic ? w sensie zmienic nazwe katalogu w ktorym jest profil?
    Mam kopie offline na dysku i teraz jak ją wrzucic zeby nie zastapila live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Profil live zapisuje się na dysku więc to co masz live to masz też offline a więc po co kopie ?? Jeżeli tak bardzo chcesz to możesz podłączyć pendrive do xboxa, skonfigurować go i zgrać profil na pena :)

4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    podłącz rozłącz połączenie i masz online/ofline po co ci kopia? jak grasz na xbox live na xbox live masz wszystko oprócz save

5. mattix94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    konto live robiłem horizonem bo mam rgh i do euro potrzebowałem, i teraz jak chce grac z bratem np w Black opsa to nie mozemy sie jednoczesnie zalogowac ;/ o to chodzi ze chciałbym zebysmy mogli sie logowac jednoczesnie

6. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to xlink

7. mattix94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Ale chodzi o dzielony ekran i dwaj nie moga sie jednoczesnie zalogowac zeby obu leciały te punkty G i ustawienia, co mam zrobić?

8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zalogować się na dwa profile co za problem?

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ten dział kolego. Nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków posiadając rangę użytkownika.

Wczytywanie...

Poleć forum