1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopia zapasowa gry na Xboxa ONE

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Machette76, Marzec 31, 2015.

1. Machette76

Machette76 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UE
    Witam. Posiadam konsolę Xbox ONE i oryginalne gry.

Czy byłaby możliwość skopiowania tych gier za pomocą komputera na płytę lub jako obraz ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    skopiować skopiujesz i zrobisz obraz ale to nic Ci i tak nie da. Obraz jest martwy.

4. Machette76

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UE
    Czyli nie ma szans na zabezpieczenie się przed uszkodzeniem płyty lub jej zużyciem

5. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko jest możliwość dokupienia ubezpieczenie jak kupujesz nowa w media expert to widziałem

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem co chcesz robic z tymi plytami, rzucac czy psu dawac, ale nie ma zadnej mozliwosci, moglbys rozjasnic jak chcialbys zrobic kopie tego? i co potem nagrac spowrotem? nie rozumiem wogole po co robic takie kopie

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jeszcze kilka dni i mogą się te nagrywane płyty przydać ;-)

nollo, maker3 i vtec fan lubią to.
  8. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    Wyczuwam ze te potrzeby kopii to takie złodziejskie nawyki z 360 Nowe nośniki maja w standardzie 90 dni gwarancji a po tem sie dba ja mam gry na pc gzie płyty maja po 5-7 lat i chodzą pięknie można tez kupować gry w wersji digital i problem z nośnikiem masz z głowy
    Sent from my RM-937_eu_poland_1014 using Tapatalk

9. Machette76

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UE
    Nie życzę sobie nazywania mnie złodziejem kolego - skoro kupiłem oryginalną/e gry i za nie zapłaciłem mam prawo posiadać kopię dla swojego użytku !
    Kiedyś też kupiłem grę na CD i na chwilę obecną płyta nie działa ale dzięki zrobionej płycie mogę grać !
    Nie każdy to złodziej.

vtec fan lubi to.
  10. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    Ja nikogo nie nazywam tylko mowie jakie są moje odczucia i doświadczenia możesz chcieć miec kopie zapasowe tylko musisz o tym pogadać z firma ktora ma siedzibę za wielka woda i podlega amerykańskiemu prawu.. Na xo ja nie widziałem plyt skopiowanych jako kopie zapasowe równorzędnych do oryginału
    Tak jak pisalem rozwiązaniem są wersje cyfrowe nie przypisane do fizycznego nośnika tylko konta gracza.
    Sent from my RM-937_eu_poland_1014 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum