1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopia zapasowa gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez siwman, Luty 2, 2010.

1. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam dzisiaj sciągłem kopie zapsową gry z torrentów w opisie pisało że to jest [isoHunt]_World_Snooker_Championship_Real_09_PAL_XBOX360-RANT_[smaragdtorrent.to] ale jak rozpakuje to jest jeden plik iso który zajmuje 5 giga program abgx 360 pokazuje jakis błąd w dodatku to nie ma pliku dvd czy to ta gra ?? jak tak to jak nagrac bez pliku dvd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    zrob plik z notatnika:

nowy plik tekstowy *txt
    wpisz do niego to co znajduje sie w kazdym pliku z rozszezeniem *DVD
    po za prawidlowa nazwa tego co bedziesz nagrywal bo nazwy musza byc te same...
    zapisz jako plik z rozszezeniem *dvd

4. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    I nagraj pod CloneCD ;)

5. siwman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a czy mogę skopiować plik dvd z innej gry i zmienic tylko nazwe? bo za bardzo nie wiem co powinno być w tym pliku txt(z innej gry nie umie otworzyc pliku nie wiem czym) a jak się nie da to jak plik txt zapisać jako dvd? sory za takie pytania ale jestem zielony w tych sprawach

6. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Przy sprawdzaniu gry w abgx360 program powinien sam utworzyć plik *.dvd jeśli go nie ma . Poza tym po rozpakowaniu standardowy obraz gry na x360 ma nieco ponad 7 GB a nie 5 GB . I to nie zależnie od pojemności spakowanej gry . Np. Ninja Gaiden 2 ma około 4 GB spakowany , po rozpakowaniu ma standardowe nieco ponad 7 GB . Więc wydaje mi się że coś nie tak jest z tą grą co pobrałeś .

7. siwman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a więc moi mili problem tkwił ze gra była spakowana i mój laptop zaamiast pokazac plik winrar to pokazał obraz plyty po rozpakowaniu gra zajmuje 7,3 giga pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum