1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kopia Zapasowa na Pendrivea

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcoss18, Sierpień 22, 2011.

1. marcoss18

marcoss18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witajcie ;]
    szukalem i czytalem o tym sporo, ale nic konkretnego nie znalazlem.. ;/
    sprawa wyglada tak: probowalem sam sflashowac swoj naped, ale gdy go rozkrecilem okazalo sie ze w kompie nie mam wejscia SATA czy cos takiego.. wiec skrecilem konsolke tak jak sie nalezy. ale przed tym jeszcze baaardzo delikatnie przeczyscilem laser w nadzieji ze bedzie lepiej czytala oryginalki porysowane. jednak po tym, naped wogole przestal mi czytac jakiekolwiek plyty.
    chcialbym zrobic kopie zapasowa jakiejs mojej oryginalnej gierki, ale nie na DVD tylko na pendrivea, czy jest to mozliwe?
    i jakim programem otworzyc gre z x360 na pc, bo na pc widzi tylko pliki kilku mb (bodajze 14 mb)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie.

Ciekawe, czym ten laser czyściłeś, że przestał działać.

4. marcoss18

marcoss18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    patyczkiem do uszu spryskanym perfumami
    ale gdy wkladam plytke to wgl nie slychac zeby konsolka ta plytke czytala, nic nie slychac... a czyscilem baardzo delikatnie i ostroznie, i tlko laser.

5. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Po takim zabiegu napewno naped do wymiany a napewniej laser . Kto ci powiedzial ze czysci sie perfumami takie rzeczy?? Spirytusem sie nawet ie czysci laser to jedna z najbardziej delikatnych rzeczy.

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Hehe. Do tego są przeznaczone specjalne płyny. Nie można czyścić takich rzeczy perfumami. Teraz musisz sobie wyczyścić portfel na nowy napęd.

7. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Czyżby laser był aż tak delikatny? W ps 2 szło normalnie czyścić go w taki sposób i nic sie nie działo choć wiem technologia może inna.
    Ale skoro nie słychać nic ( czyli napędu wcale jak mniemam ) to może źle bądź nie dokładnie go podłączyłeś? Powinien kręcić się chociaż sam napęd nawet pomimo tego, że nie widzi płyty.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    xbox360 to nie xbox classic czy ps2, w tamtych konsolach napędy jeszcze długo będą spełniać swoje zadanie a x360 jeśli Xenon - RROD. Jeśli Jasper - Laser ;]
    nie oszukujmy się ale po jakimś czasie będzie trzeba oddać do czyszczenia laser bo to też jest wadliwe Kure**two ale ktoś, kto umie czyścić laser nie użyje do tego PERFUM, no weź przestań ;]
    są specjalne płyny, ja tam nie wiem jak one się nazywają bo sam nie czyściłem ale nie wydaje mi się żeby były one na bazie alkoholu :]
    pozdrówki :)

Wczytywanie...

Poleć forum